Éterické oleje, čakry, barvy a tóny. 

Máme základních 7 čaker. Čakry jsou energetická místa našeho těla. Každá čakra má individuální vlastnosti, emoce, barvu a tón, které na ni působí. Čakry jsou energetická centra, která vedou energii dovnitř a ven.

Éterické oleje mají také svou barvu. Dozvíme se, jaké éterické oleje používat na kterou čakru.

Aromaterapie na Mendelově univerzitě

Univerzita aromaterapií prodchnuta. Je mi ctí ve čtvrtek 18.10. 2018 provonět krásné prostory Mendelovy univerzity a provést vás uměním zvané aromaterapie. 

Buňkové, tkáňové, Schuslerovy soličky.

Nastává náročné období pro náš organismus, kdy v této ,,zátěžové"  podzimní, zimní a jarní době ukáže náš organismus svou sílu a schopnost obrany a ochrany. Velmi doporučuji užívání těchto minerálů, které jsou součástí našeho těla. 

Aromaterapie -Moci si v nemoci pomoci.

Jak si moci v nemoci pomoci i jinak než jste zvyklí?

Zajímá vás to? Pak je tady kurz Aromaterapie a působení na fyzické tělo. 

Aromaterapie a bachovy esence I

Bachovy květové esence jsou vynalezeny Dr. Edwardem Bachem začátkem minulém století. On je průkopníkem metody, kdy se vibrace rostlin, obsažené v květině, přenáší do esence. Jsou to tekuté bylinné energetické přípravky. Někdy se Bachovy esence řadí mezi široký pojem  ,,vibrační medicína". Tento pojem nám může pomoci pochopit princip těchto esencí. 

Aromaterapie a Duše I

Den věnovaný éterickým olejům z hlediska Duše a Spirituality. Nacítíme se na neznámé éterické oleje ve tmě, za zvuku tibetské mísy, a pokusíme se naladit na příběhy vepsané do vůní. 

Aromaterapie: rozprašovač, odpuzovač, obranář

Praktická přednáška, kurz, zaměřený na výrobu repelentů, odhánění klíšťáků.
Rozprašovače, vhodné i na neštovice.

 Co je větší zkušenost, než když se komár zastaví 15 cm od vás, dívá se vám z očí do očí a pak znechuceně odletí???

Svatojánská aromaterapie

Svatojánská noc je nocí, kdy se otvírá brána do jiného světa. V roce máme jen tři takto „duchovní“ noci. Jedna z těch tří nocí náleží právě na Svatého Jana 24.6. Nastává oslava života.

Výroba domácí kosmetiky pro začátečníky

Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky, které povedu krok za krokem individuální konzultací, a zároveň promítáním postupu na projektoru. Zapojíme nejen sluchovou část, zrakovou část ale i manuální. To by v tom byl čert, abychom to společně nezvládli!!!! 🙂

Aroma a EFT terapie

Vůně, pocity, vzpomínky - to vše ovlivňuje náš život. Minulost nám řídí přítomnost i budoucnost. Pojďme zkusit změnit pocity a vzpomínky, které nás drží v pasti. Naučíme se pomocí metody EFT změnit své vnímání hned teď. A jak jinak pocítíme tu změnu, než na vůni, která je nám nepříjemná díky vzpomínce z minulosti? Chci vám ukázat, že změnit své pocity během chvíle je možné za pár minut.