Ochrana 

osobních

údajů

Ochrana osobních údajů.

Ze zákona jsem povinna napsat prohlášení.

Upozorňuji, že jsem moc ráda, že tento zákon vyšel.

A jak se to týká vás a mě?

 

 

Emaily

 

Žádné emaily nikomu neposílám a nevím, jestli někdy posílat budu. Nemám na to ale absolutně čas a do této doby se můj diář plnil automaticky, z ústního doporučení lidí.

Tímto moc moc od srdíčka děkuji těm, co na mě dávají doporučení. Velice si toho vážím.

Pokud by se něco v této souvislosti mělo u mě měnit, poradím se s odborníky, kteří mi to udělají. 😊 Ať je všechno tak, jak má být.

 

Diář

 

Diář si opatruji jako oko v hlavě. Bez něj bych byla v prdeli. 😊 Někteří klienti jsou u mě na masáž objednaní na rok dopředu. Uznejte. Ztratit diář prostě nejde. Zamykáme ho do kasičky s klíčkem. V diáři mám málo telefonních čísel, protože za ty roky jsou moji klienti už moji „blízcí“ lidé, a jejich čísla mám uloženy jako přátele.

Noví klienti mohou být v klidu. Zavolám jim pouze, když na objednanou masáž nepřijdou. Pokud nepřijdou třikrát, jejich čísla si ukládám pod názvem: „Nepřišel“. Tyto telefonní čísla pak nezvedám už nikdy. Ztráta času.

V diáři mám napsaná pouze křestní jména. Křestní jména jsou pro mě důležitá, příjmení mě nikdy nezajímala.

 

Telefonní čísla klientů volajících na kurzy

 

Ano, ty si zapisuji. Logicky. A používám tyto telefonní čísla na odeslání pouze jedné sms. A to připomenutí, že se kurz koná. (Bohužel, i na to někdy zapomínám, takže si klienti volají sami. Tímto se velice omlouvám a děkuji za pochopení. Beru to, že když je kurz vyhlášený, človíček je přihlášený a má zaplacenou zálohu, že to prostě platí.) Znáte tuto hlášku?: „Jak je to napisane, tak to mosi byt.“ 😊 Tak proč si vypisovat?

 

Kartotéka a evidence

 

Žádnou jsem si nikdy nevedla. Považuji to za zbytečné. Proč mít zapsané, že klient XY měl před 10 lety průjem? 😊

Pokud dělám terapii EFT, vše co zapíšu vytrhávám ze sešitu a klient si odnáší s sebou. A toto dělám celou mou kariéru od roku 2007. Z jednoho prostého důvodu. Pokud vznikne mezi mnou a človíčkem souznění, a on se mi v té chvíli svěří, že zabil svou babičku v pěti letech, může, při příchodu domů, třískat hlavou do zdi, proč mi to proboha řekl. Takto je každý v pohodě, protože nikde neexistuje nic, čím bych ho mohla vydírat. 😊

 

Fotky z kurzů

 

Na webu mám fotky z kurzů, pořízené před zákonem. A když fotíte na kurzech 8 let, tak vás to přestane bavit. 😊 Takže už nefotím, jedině výjimečně. A to klienty, kteří jsou na stejné vlně jako jsem já a mají mě rádi. Od nich si nové vyžádám písemný souhlas.

Nicméně v této chvíli mě vzrušují fotky zátiší. 

Moc moc všem děkuji za důvěru, za to, že mi věříte a že využíváte mých služeb.

Díky lidem, kteří se stali a stávají mými „skalními“ klienty, má můj život smysl a mohu si žít život, který mě velice baví. DĚKUJI.