Peeling na tvář a tělo z třtinového cukru

Peeling z třtinového cukru na tvář a tělo.

Vždy, když se vracíme z cest, jsme špinaví, zažraní prachem… Není se co divit, když spíme v autě a máme to takové tulácké… 🙂

A proto používám peeling na tvář a tělo, který je bezpečný pro kůži; očistí, vyživí…

Peelingy z drogerie jsou chemické a ubližují pokožce. Obrušují ji, zbavují ochrany, ubližují. Ty doma, vyrobené z přírodních surovin, ty naopak pokožku pohladí a dovyživí.

Cukr, který používám, ten se pod rukama rozpouští. Drhne, bere s sebou špínu a zároveň neubližuje. Spolu s rostlinnými oleji, které pěstí pleť, éterickými oleji, extrakty a rozmixovanými bylinkami – to naše pleť vcucne.

Do 150 ml skleničky dám třtinový cukr, zaleji tak půl dcl oleje (já použila jojobový a andirobový)., přidám 10 kapek éterického oleje podle svého výběru, extrakty, zasypu rozmixovanou bylinkou, zamíchám a je to.

Andiroba rostlinný olej se používá na hojení, změkčení kůže, vynikající je proti zánětům. Uvolňuje svalové křeče, je výborný na artritidu, revma, klouby.

Ve sprše nebo v koupeli si vydrhnu celé tělíčko. Osprchuji se, ale voda stéká, jak jsem namazaná. Mírně tělo osuším a je to.

Žádné další krémy nepotřebuji. Akorát vana, ta potřebuje umýt.

Xenie Bodorík Pilíková
Jsem aromatolog. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. Můj příběh si přěčtete tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů