Intuitivní a bezpečná aromaterapie - kurz u nás v lese

Více si věřit, a umět znát účinky nejenom éterických olejů...intuicí? Zkuste to. 

Malá ukázka v podobě krátké přednášky o čem kurz cca pojednává máte ve videu. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cena kurzu za celý den se vším všudy plus jídlo a občerstvení je 1999 Kč. Maximální počet lidí je 8. 

Začínáme v sobotu v 3.2. 2024 v Brně Bystrc v 10 h a končíme v 17 h. 

Probíráme limbický systém- naše vzpomínky.
Amygdalu- naše emoce.
A jdeme přímo za nosem.

Jako občerstvení máme dort ze středověkého románu pana Vondrušky. Je z jáhel, jablek, sušených švestech, vlašských ořechů a troškou medu. Dělával se od 13.století! Kakaové boby v té době neměli, čili my jsme ho zmodernizovaly. smíích
Za ohromnou spolupráci a inspiraci děkuji mojí milované přítelkyni Darce Donaťákové. Děkuji. 

Cesta k nám do Brna Bystrc  je velmi rychlá a jednoduchá. Z hlavního nádraží  tramvají to k nám trvá půl hodiny na konečnou zastávka Brno Bystrc Ečerova. Pro ty, co se nevyznají jsme na telefonu a přijdeme naproti. Účastníci jsou nadšeni jak přístupem MHD, tak autem. Máme velké parkovací místo, takže i ten, který neumí parkovat to u nás zvládne bravurně. 

V tomto kurzu se budeme věnovat 13 druhům éterických olejů. Jaké to budou, to vám neprozradím, protože se budete naciťovat, ňufat a vybírat bez ovlivnění načtených nebo vědomých informací.

Prostě přijde k vám za tmy éterický olej, vy si k němu ňufnete a...voní, nevoní. Napíšete si to do poznámek a hotovo. A až potom budeme rozebírat vaše pocity. A až potom vám prozradím, jaký éterický olej to je. 

Tak dobře. Přiznám vám, že jeden z těch 13 éterických olejů bude růže. Protože tuto vůni spousta z vás pozná... Ale ostatní éterické oleje, to už si v této chvíli nechám pro sebe! I když. Dobře no. Andělika bude také přítomná. Znáte vůni anděliky? Ne? Tak to mám obrovskou radost! 

Na fotce andělika u našeho domu, anděl z vrby u naší studny z roku 1939 a vpravo všedobr. Jsou si podobní. Všedobr je perfektní , mimo své léčivé účinky na tělo, na vykuřování vonných dýmů. I o tom bude řeč na kurzu intuitivní a bezpečná aromaterapie. 

Ovšem pozor. K těmto třinácti éterickým olejům dostanete ve skriptech vypsané jejich fyzické, bezpečnostní a spirituální účinky. Například proč nemohou jasmín těhotné ženy? Jenže víte co je na tom magické? Že ještě než si to přečtete, tak intuitivně už při ňufnutí budete sami vědět... A tohle na tom miluji přátelé! 

Ukázka z přípravy a skript na kurzu Intuitivní bezpečná aromaterapie ve videu. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Během této nevědomé, pouze naciťující se cesty, která bude pod taktovkou vašeho nosu a limbického systému, si vyberete waw vůně éterických olejů bez toho, abyste byli ovlivněni mozkem. Z těchto éterických olejů si namícháte svůj parfém do krásné lahvičky. 

A proč číslo 13? Protože máme 12 měsíců v roce a třináctý měsíc je Lilith. Lilith reprezentuje naše temné duchovní stíny. Náš stín je totiž kolikrát větší, než jsme my sami. Vidíte to na fotce? 

Stín, světlo, to budou naše témata. 

Princip stínu už zmiňoval ve své době i psycholog Jung. Stínem nazýváme naše temné stránky naší povahy. Našeho života. Je to něco, čeho se bojíme. 

Krásné na tom je, že pokud se smíříme se svým stínem, pokud přijmeme svou temnou stránku a svá temná zákoutí života, začne se nám žít lehčeji. 

A i éterické oleje mají své stíny. Své temné stránky, které nevhodnou aplikací mohou ublížit. A naopak. Vědomým používáním, se znalostmi bezpečného užívání, se éterické oleje rázem stanou nádhernou a silnou pomocí na cestě našeho osudu. 

Kdy: 3.2. 2024 sobota od 10 h do 17 h

Kde: Brno u přehrady, v emailu účastníkům pošlu popis cesty a GPS.

Počet: 6 lidí. 

Cena kurzu, který trvá od 10 h do 17 h je 1999 Kč. 

Číslo účtu: KB 35-430 608 0267 / 0100

K platbě zadejte prosím své jméno, ať mohu platbu zařadit pod vaše jméno. Děkuji. 

Pokud máte o kurz zájem, zavolejte mi prosím na telefonní číslo: 731576577

Případně napište email: xpilikova@seznam.cz