Blog

Nechejte se inspirovat

 

Hezky si hačněte a na tyto odkazy klikněte.

Ponořte se do příběhů.

V klidu čtěte co nového ve světě, ať vaše Duše rozkvete. 

Najděte si něco dobrého, co si vytvoříte.

Najděte si něco užitečného, co vám pomůže.

Metody, vhodné do nepohody, najdete u nás vždy. Vyvedou nás ze tmy duše, dopomohou k předtuše, že vše má svoje řešení. Tohle jistě ocení, každý kdo zná bolest, smutek, deprese. Všechno zlé se odnese, nastane naděje, člověk se usměje a hned je na světě lépe. Vlastní síla ožila a zabije i bacila, což je obrovská posila.

I chmury děsy zmizí přeci. Pojďme na to lidi, ať nám sluníčko svítí.

Ezo a jídlo – Škola alchymie od Palina a Xenie

Můj pohled na jídlo a ezo názory.

Celý článek

Vůně růže v orientálním moučníku Kunefe

Na jedné naší takové cestě za růžemi, jsme ochutnali v restauraci na turecko bulharských hranicích moučník z růží. Byl neskutečně dobrý, ale docela přeslazený. Ihned jsem začala hledat recepty, jak si tento moučník upéct doma, podle svého.

Celý článek

Svrab-nebuďme srab, je to jen svrab

Svrab není o špíně, je o imunitě. To je první, co mám potřebu sdělit klientovi, který se na mě s důvěrou obrátí s tímto choulostivým, pro mě normálním lidským problémem.

Celý článek

Éterický olej Nepeta – šanta kočičí

Šanta kočičí, éterický olej nejenom pro zvířátka, ale i pro lidi.

Celý článek

Směs s názvem Vir a Víra.

Víří se vír virů a víra v dobré je, nebo není? Vir a víra, to je oč tu běží. Kdo má víru, nemá v srdci díru a cítí sílu.

Celý článek

Kdoule

Kdoule jsou velmi zdravé. Na podzim úžasný zdroj vitamínu C, kterého obsahují opravdu hodně. Kdoule se dají i destilovat doma na hydrolát.

Celý článek

Co na kocovinu?

Někdy má člověk chuť oslavit život s alkoholem. Když to pití alkoholu mírně přežene, říká se, že má „opičku“. Jak si pomoci pomocí aromaterapie, tkáňových solí, stravou a homeopatií? Klikněte na článek.

Celý článek

Volba každého z nás-moje voňavé zamyšlení

Volit musíme ve svém životě naprosto každý den. Každou chvíli. Volíme si, ať už dobrovolně nebo ne, jak budeme prožívat svůj život v malých i velkých momentech.

Celý článek

Pažitka a její účinky

Pažitka je jedlá hned. To znamená cvak a šup do bříška, sněd jsi lék, je to vnitřní očistná svíčka. Už i na záhoně krásně krášlí okolí, také rostlinky ochraňuje, takže je nic nebolí. Žádní škůdci kolem dokola, kde je pažitka vládne pohoda. Klid, láska a mír, před ní se třese každý vir.

Celý článek

Směs s názvem Opojná vůně svobody

Tato vůně dodá radost a lehkost do života. Pomáhá zbavit se úzkosti a strachu z budoucnosti. Ochraňuje proti virům a baktériím. Je nadčasová, opojná a svá... přesně jako bývá svoboda vevnitř Duše

Celý článek