Ceník masáží a služeb

Masírujeme a pořádáme kurzy v Brno Bystrc. 

KB 35-430 608 0267 / 0100

Na masáž je v této chvíli možné se objednat na dopoledne u mě. Během celého dne jen u mého manžela Pavla Bodoríka na telefonu:  736707891 Web klikni zde: masér Palino.

Z čeho můžete vybírat?

Den s Xenií v lese v Brně, profesionální masáže, metoda EFT, namíchání parfému případně Bachových esencí. Také kurzy u nás v lese, pro přehled zrovna pořádaných kurzů klikněte zde

Pokud vám nezvedáme telefon znamená to, že se věnujeme klientovi a zavoláme vám zpět, jakmile to bude možné.

Telefon Xenie Bodorík Pilíková: 731576577 POZOR! V této chvíli beru klienty pouze na dopoledne. Odkaz na aromaterapeutickou masáž, klikněte zde. 

Telefon Pavol Bodorík: 736707891 Pavol Bodorík v této chvíli ještě nabírá nové klienty. 

Jsme certifikovaní mobilní maséři s velkou praxí. Pořádáme živé kurzy u nás v lese. Odkaz na živé kurzy klikněte zde

Profesionální masáž proti bolesti - 800 Kč

Jsem masér pro zdravotnictví, ale ze zákona nesmím použít slovo zdravotní, pokud pracuji sama na sebe jako OSVČ.

Masáž proti bolesti je souhrnem všech masážních hmatů tak, abyste odcházeli znovuzrozeni. Při této masáži se zbavíte bolestí krční páteře, mezi lopatkami a bolestí beder spolu s kyčlemi. Používám techniky, které jsou zrovna potřeba a to vše tak, aby jste odešel/a s okamžitou úlevou. 45 minut masáže, 10 minut odpočinku po masáži. Pro relaxaci doporučuji 2 hodiny.

Konzultace po emailu a jiných komunikačních cest
1199 Kč 1 hodina

Konzultace přes skype, messenger. Platba předem. V ceně je i můj čas, který potřebuji před konzultací na přípravu tak, abychom šli rovnou k věci a šetřili tím váš a můj čas.

Číslo účtu:

KB 35-430 608 0267 / 0100

Aromaterapeutická masáž - 2400 Kč na 2 h plus parfém

Luxusní péče spojená s masáží a tvorbou vašeho parfému. 

Lymfatická masáž - 800 Kč za 1 hodinu

Úplně správně, aby byl počet hmatů zachován, trvá celková lymfatická masáž 5 h. Dělá se pouze u nemocných,co mají lymfedémy a flebedémy ve zdravotních zařízeních.Takže třeba ruka se masíruje 1 h. Zaměřuje se pouze na jednu část. U nás masérů, kteří pomáháme s otoky, zadržováním vody a s celulitidou, se čas standarizuje na 2 h celotělová lymfatická masáž.Proto lymfatická masáž nohou trvá 1 h, Opakuji, je to z toho důvodu, že se zaměřujeme pouze na celulitidu, otoky, pocit těžkých nohou atd. Celotělová masáž trvá tedy 2 h.

Nebe na zemi - 800 Kč za 1 hodinu

Masírují se plosky nohou, a končí se masáží hlavy. Začíná se ploskama - pro lepší uvolnění, pocit bezpečí, ukotvení, uzemnění, zklidnění.. a končí se masáží hlavy - na vyhození přebytečných myšlenek, vyprázdnění hlavy a ulítnutí, které je možné pouze když je člověk ukotven nohama na zemi. K tomu dopomáhají i kvalitní éterické oleje. Na nožky uzemňující, na hlavu odlítající... Tato masáž je velmi oblíbená, i ti největší "stresaři" se zklidní a cítí nádherné uvolnění. Na noze je spoustu bodů ovlivňujících naše tělo. Používám aromaterapii.

Masáž pro dva - cena podle druhu masáže

Na masáž můžete k nám i dva najednou. Na tzv. Masáž pro dva a to po celý rok. Také můžete zakoupit i dárkový poukaz. Masáž pro dva je jak pro manželé, tak pro milence, dcery s mňaminkami, kluky s klukama a holky s holkama. Přijdete oba k nám, v uvítací místnosti vás uvítáme společně já a můj manžel. Domluvíme se, kdo ke komu půjde a rozdělíme se do maséren, které máme s manželem každý zvlášť, ale vedle sebe. Po uplynulém dohodnutém čase se opět všichni setkáme v uvítací místnosti a dáme si pac.

Bodová masáž chodidel - 800 Kč za 1 hodinu

Ze zákona jako nelékař nesmím uvádět slovo reflexní. 

Tento způsob masáže vychází z toho, že každý orgán v těle má na noze tzv. plošku, která je energeticky a nervově spojená právě s daným orgánem. Můžeme si to představit jako neviditelnou strunu mezi vašimi orgány a chodidlem. Celé tělo se promítá do oblasti chodidla nebo ruky a každý orgán má na chodidle nebo ruce svůj zmenšený obraz. Ploska nohy, nárt, prsty, pata a okolí kotníků je tedy jakýmsi systémem „tlačítek“, které když stiskneme, zazvoní to na druhém konci drátu, protože signál putuje po nervových spojeních přímo do orgánu nebo části těla, na kterou chceme působit. Pokud hladíme a masírujeme správné místo, dotýkáme se tím i vnitřních orgánů.  

Když zapojíte větší představivost, zjistíte, že některé reflexní oblasti jsou velmi podobné člověku. Například chodidla. Když se díváme na svá chodidla před sebou, jako kdybychom na sebe hleděly do zrcadla: nártní strany představují přední stranu těla, šlapky chodidel, které nevidíme, záda, pravá strana těla se zrcadlí na pravém chodidle, levá strana těla na levém chodidle, vnější strany chodidel odpovídají vnějším okrajům těla, vnitřní strany středovým orgánům a části těla, palce a prsty jsou krk a hlava, nárty hrudník a břicha, paty odpovídají pánvi.

Masáž nohou používám u všech masáží.  Mačkání plošek bývá někdy bolestivé, ale velmi účinné.

Breussova masáž - 900 Kč za 1 hodinu

Tuto masáž mám velmi ráda. Patří mezi první "alternativní" masáže, které jsem začala dělat po zdravotním a lymfatickém kurzu masáží. 

Je známá hlavně v souvislosti s Dornovou metodou. Mám dva certifikáty od dvou lektorek na Dornovu terapii už od roku 2005. Dornovu terapii ovšem nabízím pouze "skalním" klientům v rámci komplexní péče. A to z toho důvodu, že lidé kteří ke mě chodí pravidelně, se stávají členy mé "rodiny" a panuje mezi námi časem taková důvěra, že jsou zcela uvolnění. Mě to pak stojí méně energie než na "cizím" človíčkovi. 

Breussova masáž se dělá s třezalkovým olejem a přes hedvábný papír. Třezalkový olej dodává potřebné látky tělu a hedvábný papír pomocí osmózy vytahuje toxiny z těla ven. Masíruje se velmi jemnými hmaty jen oblast páteře. Tato masáž trvá 1h a je vhodná i při ischiasu. 

Den s energie od Xenie u nás v lese, restart těla a duše - 5 h
5990 Kč

Den jen já a vy. Masáž, povídání, soukromý kurz. Den  jen já a vy. Kafíčko, oběd, svačina, povídání, vůně, vonné dýmy, ladičky, rituály, metoda EFT a další a další tak, abyste se cítili dobře. Hlavně svoboda.

V ceně je tento den a pak jeden telefonát po setkání, klidně i dvouhodinový hovor, a to jak ve dne, tak v noci. V noci pokud budu vzhůru, pochopitelně.

Číslo účtu:

KB 35-430 608 0267 / 0100

Za 800 Kč na 1 hodinu:

Mochito - zchlazující masáž v horku

V zimě zahřívám, v létě zchlazuji. Moji klienti se na masáž těší v jakémkoliv ročním období v jakémkoliv psychickém rozpoložení, protože jim pomůžu cítit se hezky za všech okolností.

Těhotenská masáž

Mám letité zkušenosti s masážemi těhotných. Také vedu kurzy pro maminky a děti. V mém blogu, když zadáte do lupy děti, vám vyjdou moje články, názory a fotky na toto téma.

Anticelulitní masáž

Ta je trošku drsnější, oproti jemné, lymfatické masáži nohou nebo celého těla. Masírují se totiž tukové buňky, které snesou přitlačení. Také trvá 1 h a lze k ní přidat zábal. Mě masíruje pravidelně můj manžel a výsledky jsou vidět okamžitě a to hlavně po zimním období.

Metody

Metoda EFT 900 Kč 1 hodina

Konzultace a metoda EFT.

Bachovy esence 1 h 900 Kč

Konzultace a namíchání lahvičky Bachových esencí.

Tkáňové soli konzultace

Odborná konzultace na výběr tkáňových solí

Nadcházející kurzy a živá vysílání

1506

Aromaterapie, barvy, čakry, tóny a vibrace

15.6. 2024 10:00 - 15.6. 2024Brno Bystrc
V popisu kurzu najdete i video s krátkým povídáním. Abyste…
2707

Setkání online účastníků živě

27.7. 2024 10:00 - 29.7. 2023U nás v Brně v lese
Setkání z online živě je akce zdarma pro ty, co…