Vykuřování - magické tradice z kouzelné krabice

Kurz magické tradice z kouzelné krabice je nádherným výletem do prožitkového světa vnitřních pokladů, které vytáhneme z podvědomí. Dozvíte se spoustu vědění, zažijete hodně prožitků, budeme vykuřovat a odnesete si s sebou poznání a dárky.

Aromaterapie -Moci si v nemoci pomoci.

Jak si moci v nemoci pomoci i jinak než jste zvyklí?

Zajímá vás to? Pak je tady kurz Aromaterapie a působení na fyzické tělo. 

A pokud nemůžete přijít, kupte si kurz aromaterapie online.

Pro kurz Aromaterapie online klikněte zde

V klidu vašeho domova, kdykoliv budete chtít. 

Škola achymie od Palina a Xenie

OBSAZENO

Pouze pro 8 lidí. Setkání jednou měsíčně po celý rok. A také výuka bude probíhat střídavě na více místech. To znamená u nás doma v obýváku, na stráni u našeho domova, kde si uděláme i oheň, budeme vařit na ohni. Dále u nás na provozovně, (i s projektorem). Pokud případně pak seženeme za tu dobu pozemek s domečkem, tak i tam.

Éterické oleje, čakry, barvy a tóny.  

Máme základních 7 čaker. Čakry jsou energetická místa našeho těla. Každá čakra má individuální vlastnosti, emoce, barvu a tón, které na ni působí. Čakry jsou energetická centra, která vedou energii dovnitř a ven.

Éterické oleje mají také svou barvu. Dozvíme se, jaké éterické oleje používat na kterou čakru.

Aromaterapie a drahé kameny.

Krystaly mají svou léčivou moc. Každý z drahých kamenů má svou vibraci. Podle Goetha je vůně Duší rostliny. Éterické oleje, to jsou alchymistické produkty. Z nečistého (pozemského) se pomocí destilace (nejčastěji) vydestiluje tekutina, která je velice silná, koncentrovaná, složená z různých biochemických látek a se svojí specifickou vibrací. Propojení vůní s kameny má svou logiku.

Aromagie – léčivé vůně propojené s moudrostí legend a pověstí.

Kurz o éterických olejích, jejich účincích, které pochopíme díky legendám, pověstem a bájím, které jsou s každou rostlinkou spjaté. Někdy krásné, jindy dramatické, jako sám život, nesou se legendy, báje a pověsti na vlnách vůní z otevřených lahviček samotné alchymie přírody.

Aromaterapie a děti.

Aromaterapie je velice účinná pomoc nejen pro dospělé, ale i děti. U dětí je ovšem pár zásadních aroma zákonů, které je potřeba dodržovat, abychom opravdu pomohli.

Buňkové, tkáňové, Schuslerovy soličky.

Tento kurz je také v online podobě. Pokud chcete vědět více o online kurzu Tkáňových solí, klikněte zde.

Jakmile nastane náročná situace pro náš organismus, ukáže se pravý stav naší imunity a našeho těla. Mimo náročných situací jsou ještě i ,,zátěžová"  období podzimní, zimní a jarní. V těchto obdobích ukáže náš organismus svou sílu a schopnost obrany a ochrany. Zvládnout z bravurou a přehledem tyto stavy nám pomůžou Buňkové soli. Velmi doporučuji užívání těchto minerálů, které jsou součástí našeho těla. Pojďme se spolu ponořit do tajů biochemie těla a pomoci si ustát cokoliv, aniž bychom museli lehnout při prvním kýchnutí. 

Aromaterapie a bachovy esence I

Bachovy květové esence jsou vynalezeny Dr. Edwardem Bachem začátkem minulém století. On je průkopníkem metody, kdy se vibrace rostlin, obsažené v květině, přenáší do esence. Jsou to tekuté bylinné energetické přípravky. Někdy se Bachovy esence řadí mezi široký pojem  ,,vibrační medicína". Tento pojem nám může pomoci pochopit princip těchto esencí. 

Aromaterapie a Duše I

Den věnovaný éterickým olejům z hlediska Duše a Spirituality. Nacítíme se na neznámé éterické oleje ve tmě, za zvuku tibetské mísy, a pokusíme se naladit na příběhy vepsané do vůní. 

Aromaterapie: rozprašovač, odpuzovač, obranář

Praktická přednáška, kurz, zaměřený na výrobu repelentů, odhánění klíšťáků.
Rozprašovače, vhodné i na neštovice.

Tento kurz je i v online podobě zde. V online je více nabušenější. 

 Co je větší zkušenost, než když se komár zastaví 15 cm od vás, dívá se vám z očí do očí a pak znechuceně odletí???

Svatojánská aromaterapie

Svatojánská noc je nocí, kdy se otvírá brána do jiného světa. V roce máme jen tři takto „duchovní“ noci. Jedna z těch tří nocí náleží právě na Svatého Jana 24.6. Nastává oslava života.

Výroba domácí kosmetiky pro začátečníky

Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky, které povedu krok za krokem individuální konzultací, a zároveň promítáním postupu na projektoru. Zapojíme nejen sluchovou část, zrakovou část ale i manuální. To by v tom byl čert, abychom to společně nezvládli!!!! 🙂

Aroma a EFT terapie

Vůně, pocity, vzpomínky - to vše ovlivňuje náš život. Minulost nám řídí přítomnost i budoucnost. Pojďme zkusit změnit pocity a vzpomínky, které nás drží v pasti. Naučíme se pomocí metody EFT změnit své vnímání hned teď. A jak jinak pocítíme tu změnu, než na vůni, která je nám nepříjemná díky vzpomínce z minulosti? Chci vám ukázat, že změnit své pocity během chvíle je možné za pár minut. 

Aromaterapie na Mendelově univerzitě

Univerzita aromaterapií prodchnuta. Je mi ctí v úterý 9.6. 2020 provonět krásné prostory Mendelovy univerzity a provést vás uměním zvané aromaterapie.