Labyrint duše

Labyrint duše je často místem schovaným v hloubce nás samotných. Je to naše soukromé místo, kde objevujeme hluboká tajemství života a tajemství sebe sama. Víte, kdo je šťastný, má peníze a hezky si žije své sny. A to je cílem tohoto kurzu. 

Labyrint duše vám ukáže smysl života. Naučíte se tvořit různé rituály, vyrobíte si domácí svíčky a další praktické záležitosti, které vám a vaší rodině budou k užitku. Věnujeme se i zajímavým a zdravým receptům. 

Vše je moc inspirativní a při procházení a poslouchání tvých zkušeností, rad a různých metod vnímám, jak se posouvám dál a dál jak po stránce duchovní/duševní tak i rozšířením obzorů. Za to velký dík! A jak už jsem ti jednou psala, díky tobě jsem se nakonec i přihlásila na institut aromaterapie, takže v dubnu začínám.
Vendyúčastnice online kurzu Labyrint duše
Myslím, že jsem zatím lepší kurz neměla, děkuji Xeni.
Lucie Pajerováúčetní
Děkuji, Xeni, cesta s tebou je obohacující po všech stránkách - znalostmi, dovednostmi, lidským přístupem, láskyplností, shovívavostí, humorem...
Pavla Svobodováúčastnice kurzu Labyrint duše
Děkuji tobě,dekuji za tebe, že jsem tě mohla poznat blíže, jsi moudrá duše a velmi citlivá ,vnímavá a inspirující. Tvé znalosti obohacují nejen mě, ale i celou moji rodinu.
Martina Jantačováúčastnice online kurzu Labyrint duše
Prostě Labyrint je skvělý, našla jsem v něm mnoho krásných a zajímavých věcí, myšlenek a pohody v duši, děkuji, že jsem součástí tohoto tvého, úžasného, počinu.
účastnice online kurzu Labyrint duše

Je to cesta poznání a sebepoznání, která nám může ukázat různé aspekty naší existence, umožnit nám lépe porozumět sami sobě a tím pádem i světu kolem nás.

Tento online kurz Labyrint duše není o tom, že nebudeme cítit, vnímat a vidět problémy světa. Je o tom, že nám ty techniky a ta společná cesta pomůže k tomu, abychom tyto nástrahy života zvládali lépe a lehčeji. A je jedno, jestli nyní nebo později. Pomocníkem nám budou byliny, vůně, vonné dýmy, strava, rostlinné oleje, různé techniky mysli a spousta dalšího.

Online kurz vám zůstává napořád. Cena je 4999 Kč. Prodejní formulář je úplně dole. 

Recepty a tvořivost

I to je součástí Labyrintu duše. Po celý rok, od jara do jara. Protože materiální záležitosti jsou také nezbytnou a léčivou součástí spirituální cesty člověka. 

Domácí maceráty

Recepty na domácí likéry.

Zpracování bylin.

Recepty na domácí vína.

V online kurzu Labyrint duše jsou prostě i praktické receptury pro smysl dávající život. Naučíte se nejenom jak si poradit se strachy, manipulátory, ale také jak si zlepšit jídlo v tom kterém měsíci kola roku.

Naleznete zde recepty na výrobu domácích svíček, výrobu domácích rostlinných mlék a domácích pudinků. 

Naučíte se používat aromaterapii, metodu EFT, tkáňové soli. Začnete používat Bachovy esence. Videa z cest za růžemi do Údolí růží v Bulharsku. V Indii rituál Uctění předků a mnoho dalšího. Různé recepty na pečení a vaření. 

Online kurz, z kterého čerpáte celý život. To stojí za to, to je pádný důvod, proč si ho pořídit.

Myšlenky utřídit a v sobě si uklidit. 

Adventní vysílání od 1.12. do 24.12. v naší uzavřené skupině Přírodní lékárna aromadary, klikněte zde, je zdarma už od roku 2018 jako dárek pro vás

Adventní vysílání od 1.12. do 24.12. jsou vždy inspirující. Letos budou tvořivá. Videa ve skupině jsou 24 hodin zdarma a pak některá stahuji navždy do online kurzu Labyrint duše, případně jiných mých online kurzů podle daného tématu. 

Milá Xenie Bodorík Pilíková, musím říct, že jak jsem se připojila do celoročního online kurzu Labyrint duše, tak jsem měla pocit, že se otevřel pestrobarevný svět. Máš to úžasně připravené a je tam toho hodně hned od začátku. Líbí se mi, jak to máš propojené s hudbou, filmem, abychom se hezky naladili. Je to pastva nejen pro oči, ale pro vnímání všemi smysly a uspokojení duše na všech úrovních. děkuji a moc se těším na celý rok s Tebou. https://www.fyziotouch.cz/
Mgr. Klára Vacková, DiS.Terapie traumatu
Ty se, Xenie, asi nikdy neokoukáš. Videa parádní, srozumitelná, milá, lidská, spousta věcí k zamyšlení i ohledně toho, abych nemanipulovala já svými nejbližšími. Filmy zkouknuté, včera jsem uvařila i Tvůj vetetariánský boršč, dnes ho mám na oběd do práce, snad ho nesním už v 9 k svačině. Jo a uvědomila jsem si, že když jsem v nějakém stresu, tak si nevědomky, asi intuitivně ťukám metodou EFT, či mnu oblast pod klíční kostí u hrudní kosti. Prostě každým dnem se cítím lépe a lépe....a dělám si v tom letošním roce všedně nevšední radosti. Děkuji.
Pavla SvobodováÚčastnice online kurzu Labyrint duše

Online kurz Labyrint duše obsahuje také gemmoterapii na jaře, sbírání bylin, metodu EFT, Bachovy esence, aromaterapii a vůně, pohlazení, lékárničku na doma na alergii a imunitu, vykuřování vonných dýmů, vaření, ochranu duše i těla, les a jeho duše, jak si vyrobit všechno možné, například účinný repelent, práci se stromy, duchovní průvodce, různá témata...a spousta dalšího. To je online kurz Labyrint duše.

Naše společná celoroční cesta posunuje vnitřně mě i vás. Děkuji.

Obsah kurzu je rozsáhlejší, než je zde vypsáno. A stále ho tvořím. 

Témata v lednu: metoda Hoponopono, EFT, Bachovy esence, jak poznat manipulátora, ochrana vnitřní, psychická i spirituální. 

V únoru jsou témata: světelné pokojové rostliny, světlo v jídle pro radost a pohodu tak, aby únor nebyl úmorný, ale radostný. 

Březen: klíčení semen, gemmoterapie, domácí lékárnička, lymfa, energie, aromaterapie, hranice ohně a naše, vykuřování, sázení a sbírání bylin. Devět posvátných dřev. Tkáňové soli základ. Recepty. 

Teším sa a veľmi sa mi páči online kurz Labyrint duše. Každý mesiac niečo nové .Je to senzačne. Máš to krásne vymyslené. Zo srdca ďakujem .
Vierka G.účastnice online kurzu Labyrint duše
Krásný poslední únorový den, Za sebe mohu říct, že cesta labyrintem duše je pro mne zajímavá a obohacující. Xenuško, všechna videa, tvé prezentace a informace jsou hodně do hloubky rozebrané a detailně popsané a srozumitelné. Jak leden, tak únor jsem stihla poslechnout, přečíst, nastudovat dle svých časových možností, a to se mi na kurzu líbí. O spoustě metod jsem se dozvěděla nově, a krásně je zapojila do praktického života. Např. Hoponopono, EFT, Bachovky. Děkuji za tyto informace. A protože zivot je i o radosti a užívání si dne, synchronicity fungují, takže jsme mohli doma ochutnat i doporučený rum od paní opice a přípit na tu naši cestu. Naši duši, na lepší zítřky, zkrátka na život. Cítím nové začátky v kostech a s příchodem jara nám to půjde jistě lépe. Děkuji Xenuško za vše. Těším se na další vědomosti, poznávání a společnou cestu
Martina JantačováÚčastnice online kurzu Labyrint duše

Témata v dubnu: Jsem blázen? - jak se bránit manipulátorům. Vykuřování na uhlíku, znovuzrození, velikonoce, receptury, například z břečťanu. Zajímavé byliny měsíce dubna. Rituál nových projektů. Příprava na magickou noc. Macerace, detoxy, byliny. 

Květen: Je láska magie? Metoda EFT pokračování. Změna myšlenek. Receptury. Repelenty. Energetické přitahování. 

Červen: Plísně, červi, entity a moudré vztahy. Rituál z Údolí růží z Bulharska. Co to je rituál? Vykuřovací svazečky a jejich výroba. Svatoján a jeho témata. Symbol ohně. Péče o vlasy nejenom v létě. Výroba sirupů. Terapeut moře. 

Červenec: Cesta srdce. Srdce, vesmír, bylinky, vůně a téma klid v duši. Energie místa a my. Energie místa a hledání duchovního průvodce. Receptury. Zchlazení ve vedrech. Duchovní průvodce. Energetické esence stromů, bylin, zvířat. 

Srpen: Lví brána, Sírius, mytologie. Dožínky, pečení chleba, mouka, receptury. Hvězdy, vesmír, rostliny, drahé kameny a my. Marmelády, bonbóny, želatinový medvídci. 

Září: Vnitřní síla, draci v nás. Maceráty z drahých kamenů. Vykuřování vonných dýmů. Lékárnička na podzim - imunita. Byliny, andělé. Podzimní rovnodennost a rituály.

Říjen: My, minulost, přítomnost a budoucnost. Dýně, pověst, recepty. Techniky stabilizace mysli.Smrt v různých kulturách. Dušičkový a živlový rituál v praxi. 

Listopad: Pět fází umírání tak potřebná pro život. Bohyně smrti. Čištění entit, očistný rituál. Směs na opary. Výroba bylinkových pečetí. Kdoule a zpracování (na přání účastnic), domácí výroba rostlinných mlék, pudinků. 

Prosinec: výroba tří druhů domácích svíček. Zdravé vánoční pečení. Třináct svatých dní a dvanáct svatých nocí. 

Obsah kurzu je rozsáhlejší, než je zde vypsáno. A stále ho tvořím. 

Nahrávání obsahu Labyrintu duše zaujalo i kočičku:

Toto video mi poslala účastnice Labyrintu duše, která sledovala videa tohoto kurzu. A jak je vidět na videu, zaujalo to i kočičku.

11 koček z 10 doporučuje Xenii! smíích

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Osud to není předem daná cesta. To je pouze na konci věty tečka. A za tou tečkou můžeš začít novou větu. Záleží na tom, co chceš, jak toužíš žít. Co chceš předat světu. Co si z toho světa přeješ mít. Podle toho můžeš žít. 

Z toho všeho...a ještě je toho mnoho, z čeho se skládá život. Buď je to tvé lhaní si do kapsy, tvůj podvod. Anebo ke krásnému žití hledáš důvod.

A možná proto teď čteš tyto řádky. Už prostě nemůžeš. Ani nechceš jít zpátky. Už víš, že tady jsi dobře.

 Že sem k nám patříš. Proto se rozhodneš moudře. 

A jako Fénix vstaneš z popela. 

Co je součástí kurzu Labyrint duše?

  • Videa
  • PDF
  • MP3
  • Moje podpora ve skupině v oblasti inspirace
  • Zdarma setkání s názvem: "Z počítače do života" každý rok v létě. O co jde klikněte zde

Co není součástí kurzu Labyrint duše?

  • Rozebírání vašeho zdravotního stavu
  • Moje podpora na emailu, messengru, whats up a jiných všelijakých cest
  • Telefonování

Ceník kurzu 

Online kurz Labyrint duše stojí 4999 Kč a máte ho navždy.