Labyrint duše

Online kurz, z kterého čerpáte celý život. To stojí za to, to je pádný důvod, proč si ho pořídit.

Myšlenky utřídit a v sobě si uklidit. 

Reference a názory účastníků na online kurz

Labyrint duše

Milá Xenie Bodorík Pilíková, musím říct, že jak jsem se připojila do celoročního online kurzu Labyrint duše, tak jsem měla pocit, že se otevřel pestrobarevný svět. Máš to úžasně připravené a je tam toho hodně hned od začátku. Líbí se mi, jak to máš propojené s hudbou, filmem, abychom se hezky naladili. Je to pastva nejen pro oči, ale pro vnímání všemi smysly a uspokojení duše na všech úrovních. děkuji a moc se těším na celý rok s Tebou. https://www.fyziotouch.cz/
Mgr. Klára Vacková, DiS.Terapie traumatu
Ty se, Xenie, asi nikdy neokoukáš. Videa parádní, srozumitelná, milá, lidská, spousta věcí k zamyšlení i ohledně toho, abych nemanipulovala já svými nejbližšími. Filmy zkouknuté, včera jsem uvařila i Tvůj vetetariánský boršč, dnes ho mám na oběd do práce, snad ho nesním už v 9 k svačině. Jo a uvědomila jsem si, že když jsem v nějakém stresu, tak si nevědomky, asi intuitivně ťukám metodou EFT, či mnu oblast pod klíční kostí u hrudní kosti. Prostě každým dnem se cítím lépe a lépe....a dělám si v tom letošním roce všedně nevšední radosti. Děkuji.
Pavla SvobodováÚčastnice online kurzu Labyrint duše

Kdo jsem? 

Jsem certifikovaná holistická profesionální aromaterapeutka. Aromaterapii studuji od roku 2008. V této chvíli na klinického aromaterapeuta. 

Dále jsem certifikovaná terapeutka metody EFT i Bachových esencí. Metodu EFT celoroční výcvik jsem absolvovala v roce 2008 u Zdeny Katayamy. Výcvik v Bachových esencích jsem absolvovala v roce 2012 u Katariny Michel. Jsem zdravotní masérka od roku 2005.

Jsem certifikovaná terapeutka tkáňových solí od roku 2011. Miluji homeopatii, mou hlavní učitelkou je Ing. Iva Valentová, dále pak Mudr. Petroci. Studovala jsem homeopatickou fakultu s klinikou a spoustu tzv. Letních škol a doplňkových kurzů. 

Mám vystudovanou Akademii léčivých rostlin od Mgr. Karolíny Romáškové, mými dalšími bylinkovými učiteli jsou Ing. Věra Žďárská a Mudr. Zbyněk Mlčoch. Mám spoustu dalších, nejen bylinkových kurzů.

Kdo jsem, můj život a náhled na svět si můžete přečíst po kliknutí na tlačítko s názvem:

Online kurz Labyrint duše obsahuje různé metody jako například gemmoterapie na jaře, sbírání bylin, metoda EFT, Bachovy esence, aromaterapie a vůně, pohlazení, lékárnička na doma na alergii a imunitu, vykuřování vonných dýmů, vaření, ochranu duše i těla, les a jeho duše, jak si vyrobit všechno možné, například účinný repelent, práci se stromy, duchovní průvodce, různá témata...a spousta dalšího. To je online kurz Labyrint duše.

Inspirace z  kurzu klikněte zde: Obsah kurzu Labyrint duše. 

V obsahu najdete inspiraci i bez toho, abyste si ode mě něco kupovali.

Vás, co online kurz oslovil a koupili jste si ho, srdečně vítám.

Naše společná celoroční cesta posune mě i vás. Děkuji.

Témata v lednu: metoda Hoponopono, EFT, Bachovy esence, jak poznat manipulátora.

V únoru jsou témata: světelné pokojové rostliny, světlo v jídle pro radost a pohodu.

Březen: klíčení semen, gemmoterapie, domácí lékárnička, lymfa, energie, aromaterapie, hranice ohně a naše, vykuřování, sázení a sbírání bylin. 

Jak to vypadá uvnitř kurzu?

Video je ukázkou přípravy na druhých 14 dní v lednu. V online kurzu Labyrint duše, obsah klikněte zde: Obsah labyrintu duše, nahlédněte do témat druhé půlky ledna. Labyrint duše je online kurz, v kterém probíráme různá témata. Bylinky, aromaterapii, různé metody na psychickou pomoc, vykuřování vonných dýmů, drahé kameny, spiritualitu i vědecké podklady. Prostě jak si moci pomoci v hledání sama sebe v našem individuálním Labyrintu duše.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veškeré veršované texty jsou originální. Vymyslela jsem si je sama. Obraz mi namalovala Aneta Dušková.

Společná cesta po celý rok na naší životní pouti

V  Labyrintu duše najdeš svůj klíč, který otevře skříň, propustí démony. Temnota z duše odejde pryč.

V duši nastane smír, rozhostí se klid.

V té chvíli procitneš a najdeš svou životní nit. 

Krátká videa, psaný a srozumitelný text. Ve skupině probírání co a jak kdo cítí a vnímá. To je má idea. Jen takto se totiž podpoříme v tom, co nás zajímá jako společná většina. 

Nahrávání obsahu Labyrintu duše zaujalo i kočičku:

Toto video mi poslala účastnice Labyrintu duše, která sledovala videa obsahu tohoto kurzu. A jak je vidět na videu, zaujalo to i kočičku. 11 koček z 10 doporučuje Xenii! smíích

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tento kurz Labyrint duše mě velmi baví. Je v něm vše, co s manželem používáme k tomu, abychom se cítili dobře přes všechny bouře světa. Tento kurz mít se hodí. Po bezmoci je totiž veta. 

Tento online kurz Labyrint duše není o tom, že nebudeme cítit, vnímat a vidět problémy světa. Je o tom, že nám ty techniky a ta společná cesta pomůže k tomu, abychom tyto nástrahy života zvládali lépe a lehčeji. A je jedno, jestli nyní nebo později. 

Vždy v určitý čas,

dostaneš k té době vzkaz.

Je jedno, jestli bude teplo nebo mráz. Na každou polovinu měsíce bude určitý recept nebo technika, ať se vám krásněji na tomto světě žije, ať hezky ten život plyne a utíká. 

A pokud si koupíte kouzelnou krabici, vzkazy získají jinou vědomou hranici. 

Ta krabice obsahuje různá překvapení, v podobě dárků. Tyto dárky jsou podobné korálkům. Po celý rok si je navlékáte za sebou, tím vás provází tmou. Vedou a drží vás. V tom je jejich skrytý vzkaz.  

Další kouzelná krabice bude v listopadu 2023

Kouzelná krabice není součástí celoročního kurzu Labyrint duše. Tu si můžete zakoupit ke kurzu zvlášť, anebo absolvovat kurz bez ní.

Krabice je pouze doplňkem kurzu Labyrint duše. 

Jsou věci mezi nebem a zemí. Jsou věci, které se mohou

a které nesmí.

Máme tělo a duši, tak to prostě je. A obojí, tělo i duše, jsou ti dány. Jsou jen tvoje.

Že máme tělo, to ví každý. Že máme duši, tak to už spousta lidí ani netuší. 

Prostě jsou věci, které se mouhou, a které se nesmí. Když toto neznáme, všechno je nám těsný. 

V té tísni se dusíme. Svůj smysl života nevíme. A přitom stačí jen začít malé věci, které to vše odtěsní a přinesou štěstí. 

Ke kurzu je vlastní skupina, v které se sdílí niterné pocity.

V té skupině nebudeš jediná, a jsou zde vítané tvé aktivity. V té skupině chci, abychom byli jako jedna duchovní rodina. Duchovní zde nemyslím nereálné eko, ezo, píp. To je už nuda. U toho by člověk brzy chcíp.

Tím duchovní mám na mysli podporu, účast a soucítění, které všem přinese nějaké vysvětlení, spojení a milá znamení.

Tím duchovní mám na mysli jídlo, různé metody a přírodu. Tyto tři věci pro mě znamenají svobodu. 

Toto je pro mě eko, ezo, píp, u kterého se pak člověk cítí líp. A o to tady přece jde. O to, abychom se cítili líp. Abychom se vyvarovali chyb a mohli dál jít. I když chyby neexistují, existují jen zkušenosti. A o tom je tento kurz. Vybrat si z více možností. 

Pokud jdeš do toho se mnou, budu ráda.

Najdeme společnou řeč, pocit a možná i kamaráda. Z toho online se můžeme poznat pak na živo. I tento počin totiž dovává životní palivo. 

Jednou ročně pro ty, co si zakoupí můj online kurz, pořádáme u nás v lese setkání. Přijde mi to totiž jako férové jednání. Poznat se naživo, pokud si rozumíme online. I toto je vědomé životní předivo. I toto je osud.

Ten mohu ovlivnit, když se pokusím změnit svůj život. Svůj osud.

Osud to není předem daná cesta. To je pouze na konci věty tečka. A za tou tečkou můžeš začít novou větu. Záleží na tom, co chceš, jak toužíš žít. Co chceš předat světu. Co si z toho světa přeješ mít. Podle toho můžeš žít. 

Z toho všeho...a ještě je toho mnoho, z čeho se skládá život. Buď je to tvé lhaní si do kapsy, tvůj podvod. Anebo ke krásnému žití hledáš důvod.

A možná proto teď čteš tyto řádky. Už prostě nemůžeš. Ani nechceš jít zpátky. Už víš, že tady jsi dobře.

 Že sem k nám patříš. Proto se rozhodneš moudře. 

Zakoupení kurzu

ti otevře vnitřní můzu. Zakoupením kurzu získáš mnoho. A konečně zvoláš na spoustu věcí: „Já můžu!”

Proto jdi směle do toho. Kup si kurz, teď ti přišel ten správný impuls. 

Zakoupením kurzu získáš klíč k vlastní cestě životem. Už se nebudeš plazit na kolenou s jekotem. Naopak. Vstaneš a půjdeš s jásotem.

Ten klíč ti může pomoci dát různé sračky pryč. Anebo tě jimi převést s menší bolestí než dosud. Nemusí to být klíč, může to být klidně i skrytý rýč. I zem totiž potřebuje zrýt půdu, než se uchytí semínko. I zem potřebuje sračky v podobě hnoje, aspoň malinko. A na této cestě kurzem a životem, na této cestě to všechno je jen tvoje. 

A proto i ty do toho běž, vstříc osudu. Když zavřou se dveře, otevři si aspoň okýnko. Řekni si: „Do toho jdu.”

Dej naději ty sám sobě. Je totiž úúplně jedno, v jaké se nacházíš době. 

Já nevím, ani nikdo jiný, jaký je tvůj osud. To víš jenom ty. A to vše máš schované v sobě. Pokud si to dovolíš, obruče kleteb povolíš, a ostatní už sám víš...na co plané kecy. Je potřeba se zvednout a přestat se cítit jako v kleci. 

A k tomu ti dopomůže třeba tento kurz, plný zajímavých myšlenek a věcí. 

Prostě si řekni, tento kurz CHCI. A basta!

Odhazuji svoje výmluvy, slova častá. Nahradím je něcím krásným, novým. Ať se za mě třeba někdo modlí, když to budu potřebovat. To je také smyslem online kurzu Labyrint duše. Protože i modlitba je někdy potřebná, když chce člověk ve tmě existovat. A zakoupení kurzu zní jednoduše. 

Je to na tobě, člověče, jakou novou energii si oblečeš. Je to na tobě, tvém rozhodnutí, které ti teď hnulo myslí. Jestli je to odmítnutí, nebo do kurzu vstoupíš s chutí. 

Těším se na tebe! Že ti třeba ukáži na zemi kousek nebe. Těším se moc! Že ti dám světlo, i když zrovna bude noc. 

Těším se převelice, že ti tento kurz ukáže více, než jsi doteď věděl. Je super mít v sobě ten malý kousek nebe. Že ano! 

Veškeré veršované texty jsou originální.

Vymyslela jsem je sama. Xenie Bodorík Pilíková.

Ke kurzu si můžete zakoupit  kouzelnou krabici

Tato krabice je pouze doplňkem online kurzu Labyrint duše a nabízíme ji samostatně. Není jeho povinnou součástí. To znamená, že když si zakoupíte kurz Labyrint duše bez krabice, tak si prostě pořídíte pak sami svoje pomůcky k tomu, aby vás doprovázely na cestě tímto labyrintem. 

Krabice má rozměry 20x30 a obsahuje 24 semišových pytlíčků, v kterých jsou uschovány různé dárky na tu určitou dobu našeho kurzu. Vždy dva dárky na jeden měsíc. Čili 24 na celý rok od ledna do prosince. 

Co je součástí kurzu Labyrint duše?

 • Videa
 • PDF
 • MP3
 • Moje podpora ve skupině v oblasti inspirace

Co není součástí kurzu Labyrint duše?

 • Rozebírání vašeho zdravotního stavu
 • Moje podpora na emailu, messengru, whats up a jiných všelijakých cest
 • Telefonování
 • Kouzelná krabice-pokud ji chcete, můžete si ji zakoupit kdykoliv během kurzu zvlášť

Kdy nastoupit do kurzu

Je jedno, kdy do kurzu Labyrint duše nastoupíte. Jestli v lednu, nebo červnu.

Po jednom roce, skončí platnost. Pokud ho budete chtít znovu absolvovat, napíšete mi a za 1499,- Kč na další rok můžeme spolu opět pokračovat. 

Ceník kurzu a kouzelné krabice

 • Kurz Labyrint duše samostatně bez kouzelné krabice stojí 3990,- Kč.
 • Kouzelná krabice Labyrint duše stojí samostatně 2990,- Kč plus poštovné a balné. Bez celoročního kurzu. K té krabici kurz stojí 1500 na rok 2024. Nabízet budu v listopadu 2023. 
 • Celoroční kurz je bez závislosti na kouzelné krabici. Kouzelná krabice kurz Labyrint duše pouze doplňuje a není potřeba ji ke kurzu mít.
 1. Všechno dohromady včas zakoupené v listopadu 2023 - kouzelná krabice 2990,- Kč a celoroční kurz Labyrint duše 1500,- Kč stojí 4490.- Kč. 
 2. Pro kouzelnou krabici je potřeba si napsat, máme vždy omezené množství a pouze pro ty, co si o ni napíší. 

Těším se na naši společnou magickou a praktickou cestu životem

Případně mi napište o kouzelnou krabici na email: xpilikova@seznam.cz

Krabic máme omezené množství. 

Pokud máte zájem o celoroční online kurz Labyrint duše a nechcete krabici, zde platební brána.