Rozkoš a přijetí sebe sama se vším všudy

Zuzanu Křížovou znám už od děvčátka. Proto její proměna v sebevědomou ženu je pro mě neskutečně fascinující a velmi ráda vám tuto obdivuhodnou ženu představím. 

Dovolte, abychom vás seznámily s nejznámějším druhem rozkoše - sexualitou a orgasmem ženy. 

Nádherné živé vysílání na téma rozkoše ženy a přijetí sebe sama. Laskavým, něžným způsobem. Velmi mě to bavilo. 

Se Zuzanou Křížovou, zakladatelkou obchůdku Rozkoššš v Brně, kde si ženy mohou zakoupit erotické pomůcky, luxusní spodní prádlo a napojit se na sebe sama ve velmi energeticky příjemném a zajímavém místě, si povídáme s humorem o rozkoši.

Zuzana chtěla vytvořit prostor, kde by se i ta nejvíc stydlivá žena cítila bezpečně a příjemně. Proto vznikla Rozkoššš. Není to jen kamenná prodejna. Je to hlavně místo, kde se můžou otevírat témata sexuality, ženství a plodnosti s pocitem naprosté přirozenosti a svobody. Rozkoššš je místo setkávání, hravosti a nenucenosti. Je to svět sám pro sebe. Najdete tady designové luxusní produkty, vymazlené interiérové detaily, ale i emoce, které si odnesete s sebou.

Zuzana Křížová je dobrodružná podnikatelka, objevovatelka neznáma, studentka Etnologie, ceremonialistka, požitkářka. A to prosím pěkně původně studovala lékařství.

 

A povídaly jsme si o:

  • Tabu sexu
  • Milování
  • Ženském vnímání sebe sama
  • Pomůcky k dosažení orgasmu

A co o sobě Zuzana říká?

Rozkoššš je jiskřivá, něžná a smyslná zároveň. Je to kombinace vůní, chutí, které nedokážete popsat slovy, ale jste si jistí, že tomu chcete říct ANO.”

Její  webové stránky jsou klikněte zde

Video je od 18 let, proto je k dispozici pouze na youtube. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video