Stromy nejen v homeopatii

Prožitkový víkendový kurz u nás v lese Brno Bystrc. Tento celý kurz je pod taktovkou zkušené a moudré homeopatky Ing. Ivy Valentové.

Víkend sobota a neděle  v Brno Bystrc. Veškeré informace pošlu emailem po zaplacení částky za kurz. 

Přednáší Ing. Iva Valentová. Kdo to je klikněte zde

Minimální počet osob požaduje Iva 15. Bude-li méně než 15, kurz se nekoná. 

Cena za celý víkend je 2700 Kč. V ceně je polévka z ohně, vafle, všelijaká káva, čaj. Vemte si s sebou případně nějaké jídlo, kdyby vám bylo málo. Také nějaký sešit a tužku. Kurz je bez skript. 

Začátek je v sobotu v 10 h do 22 h.

Neděle v 9 h do 15 h. 

Ubytování je možné u nás za 300 Kč na noc. Kapacitu máme tak pro šest až osm osob, ale počítejte s tím, že budete tak nějak pospolu. 

Náplň kurzu

Stromy jsou naši průvodci a přátelé. Mají v sobě moudrost věků i svěžest nových začátků. Každý strom je jiný, každý má svoji Duši a pokud si to dovolíme, tak s námi komunikuje, pomáhá nám, odhaluje nám svá tajemství.

Některé stromy jsou i zdroji homeopatických léků, které jsou kupodivu poměrně málo využívané (což je velká škoda). Jestli vás láká poznat tyto léky trochu hlouběji a nejen rozumem, ale i srdcem, připojte se k nám na (nejen) homeopatický víkend – budeme si o těchto lécích povídat.

  • Budeme se také procházet lesem.
  • Posedíme přímo u stromů, abychom procítili, jaké pro nás mají zprávy.

Pokud máte zájem, kontaktujte mě prosím na emailu: xpilikova@seznam.cz

Do emailu mi napište i svoje telefonní číslo, kdyby náhodou něco. Telefon i email použiji pouze za účelem kurzu Stromy nejenom v homeopatii. 

Cenu budu chtít zaplatit dopředu. Pokud se kurz nebude konat, peníze vrátím zpět.