Aromaterapie pro začátečníky

Tento online kurz je součástí online kurzu Vstupní brána k srdce aromaterapie. Zakoupením Vstupní brány k srdci aromaterapie získáváte jako bonus tento online kurz  Aromaterapie pro začátečníky k tomu. 

Celkem 26 videí, cca 20 - 35 minutových, úderných a všeříkajících, zaměřených na začátečníky, plných AHA momentů.

Tyto AHA momenty mají z tohoto online kurzu také pokročilí aromaterapeuti. 

Účastníci píší o svých AHA momentech a obohacení z kurzu zde.

K tomuto kurzu se vztahuje i živé setkání s názvem Z počítače do života, aneb z online do life, které je zdarma. Pro více informací klikněte zde. 

Co se v online kurzu dozvíte? 

 • Jak začít s aromaterapií.
 • Co očekávat od firem, prodávající éterické oleje.
 • Způsoby získávání éo.
 • Pravidlo míchání směsí.
 • Ukázka možností biochemie. 
 • Neředěné nebo ředěné?
 • Jak poznám na lahvičce správný éo?
 • Čich a fyzično.
 • Rostlinné oleje
 • Skladování ÉO a RO
 • Dávkování pro začátečníky
 • Proč volit to, co mi voní
 • Praktičnost
 • Vykuřování 
 • Život

...a mnoho, mnoho dalšího... za cenu 2999,- Kč. 

Mám nový rituál, ráno po raňajkách sadnem k hlině a půšťam si toto uužasne voňavé aromaokienko...hltám informacie a bavím sa vtipnými hláškami... https://www.baubo.eu/
Danka Baubo FerencováUmělkyně a keramička

Malý náhled, jak to vevnitř kurzu vypadá:

Online kurz má 24 okýnek a je vytvořený z živých 24denních vysílání v naší uzavřené skupině

Přírodní lékárna aromadary zde. 

Hned na začátek chci upozornit, že nedělám nic stejného. Takže informace zde jsou obohacující pro každého, kdo už ode mě nějaký online kurz na téma Aromaterapie má.

Studuji nyní souběžně dvě mezinárodní aromaterapeutické školy, ta hlavní je Aromahead. Tato škola mi, po jejím ukončení, zajistí mezinárodní certifikaci.

Dva roky po sobě jsem dělala 24 denní vysílání z adventního voňavého kalendáře firmy Primavera.
Všechny tyto vysílání jsou součástí a k dispozici jako bonus v mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie zde

První rok jsem vysílala veřejně ve skupince Přírodní lékárna aromadary, druhý rok jsem živě vysílala v uzavřené skupince online Vstupní brána k srdci aromaterapie zde
Třetí rok - je záznam uložen v tomto cenově výhodném kurzu. 

 • 1
  Jednoduše a ve zkratce
  To nejdůležitější, co je potřeba v aromaterapii vědět a znát.
 • 2
  Vytvořeno pro lidi
  Díky živému vysílání je zodpovězen každý dotaz, který byl položen. Tím je kurz srozumitelný a vyloženě cílený pro začátečníky.
 • 3
  Pochopení základů hned teď
  A díky tomu se můžete cítít jistěji v krásném a voňavém oboru zvaném Aromaterapie.
 • 4
  Dostupná cena pro každého
  Cena je navržena tak, aby byly spokojeny obě strany - vy i já. Kvalitní přednáška dostupná pro každého, s cílem zbavit strachu z éterických olejů a naladit na novou cestu vůněmi...

Názory lidí na videa z živých vysílání:

Děkuji že jste, že mi ukazujete cestu, ať už aromaterapií, tak i pohledem na svět... že jsme se již loni potkali na kurzu a já si to pamatuji stále velmi živě... 
Jana O.fanoušek
Tvé vysílání byly nádherné....
Jana TomáškováGrafik
Ano, bylo to skvělé, poučné a... určitě to chci znovu.
Dita H.
Každé vysílání přináší něco nového. I když mám zakoupenou celou Vstupní bránu, v každém dni je nějaký nový AHA moment, který si musím zapsat.
Marie Neumannováfarmaceutka
Xeninko každy díl mě něčím oslovil... Určitě citron, grep, ty díly kde jsou směsy, berete je z více uhlů a samo že jehličnany, jalovec, borovice. Děkuji.. Líbí se mi propojení historie, duše a zdraví.. To je prostě krásná souhra všeho.. Neumím to lépe popsat.. Moc ráda si vás pouštím a samo že ten vtip a slovní hříčky. Děkuji.
Martina SeidlerováTechnik
Každý den je nějaký aha moment, nové informace... berete to komplexně a to je prostě úžo žúžom vůbec nelituji ze jsem si kurz zakoupila...každým vysíláním mě obohacujete víc a vic... vůně které jsem si zamilovala jsou grep, palmarosa, směs čas na zázrak...rostlinné oleje jsou úplně wau... poprvé jsem měla čest s meruňkovým.. prostě jedna velká jízda.
Jana
Uplne vsetky "diely" Kazdy je totiz nabity zaujimavymi informaciami a podany velmi zabavnou a vtipnou formou a citit z nich Laskavost a Uprimnost co su velmi vzacne pridane hodnoty. AHA moment asi tie informacie o grepovom dzuse... ale samozrejme vsetko je zaujimave. Kandidati na darecky su uzasne uplne vsetky! Ktorykolvek urcite potesi kazdeho na koho sa usmeje STASTIE!🍀 Ale obdarovany je uz teraz kazdy kto tento cyklus rozpravania pocuva 🙏 a nasava z nich UPRIMNU LASKU ❤ a SVETLO 🌟 Za vsetko MOC DAKUJEME!
Hana K.
Velmi obohacující.Líbí se mi, jak to dokážeš skloubit, zasvětit nás a opět otevřít srdce aromaterapie. Grep miluji, jalovec - to vysílání bylo BOŽÁCKE ❤ Borovice láska ❤ A hlavně, s Tebou to má grády. Děkuji.
Táňa Hrachovcová
Každé vysílání je pro mě zajímavé. Víceméně se se vším pořád seznamuju. Určitě mě obohatilo spoustu věcí, jehličnany, citrusy, cedr, atd. Je toho tolik a je to super. Baví mě to... Skvělý je, že to baví i moji mladší dcerku a sama si řekne, jestli si dáme,, třeba" levanduli do aromalampy... 💕 Díky vysílání o grepu, jsem mohla mamce poradit. A obohacujete mě i vy sama svým humorem a tím, jaký jste člověk. Děkuji
Alena N.
Xenusko, tri slova vystihuji tento kurz: "Moc me bavis" Dostavam jednak spoustu informaci nejen samotnem EO urciteho dne, ale o dalsich EO, ktere bud souvisi, nebo se treba hodi do smesi. Poskytujes informace z cest za destilacemi, ci poznanim. Za me se moc dobre poslouchas, jsi vtipna, prima a lidska. Proste co na srdci, to na jazyku,vsechno to kolem k tobe patri.
Pavla Š.