Online kurz Tkáňové soli

Online kurz tkáňové soli je pro ty, co něco bolí. Je pro ty, co si chtějí zpříjemnit život. Potřebují lépe proplouvat různými zdravotními a psychickými peripetiemi.

Online kurz vám zůstává napořád. Patří k němu i uzavřená skupina s názvem Tkáňové soli -  online kurz zde, která je určená pouze pro ty, co si můj kurz Tkáňových solí zakoupí. Jsem tam k dispozici co to jen jde. V ceně ovšem není má konzultace vašich nemocí!

 • V ceně není můj čas na telefonu, messengeru, v mailech.
 • V ceně máte kurz, který vás naučí, jak si pomoci s tkáňovými solemi sami. 

Cena je 2999,- Kč. 

Co je důležité vědět

 1. Kurz vám zůstává napořád
 2. Jak dlouho se budete učit záleží na vás a jaké si zvolíte tempo
 3. Miluju absolutní svobodu
 4. Pokud nebude něco jasné jsem k dispozici v uzavřené skupině, která je součástí tohoto kurzu
 5. Kurz je opravdu velmi obsáhlý - obsahuje 12 základních solí a zmiňuji se i o doplňkových solích
 6. U hlavních solí se zaměřuji na firmu BIOMINERAL! Doplňkové soli firma Adler
 7. V ceně není: můj čas na telefonu, messengeru, v mailech.

Kdy jsou tkáňové soli zapotřebí?

Jakmile nastane náročná situace pro náš organismus, ukáže se pravý stav naší imunity a našeho těla. Mimo náročných situací jsou ještě i ,,zátěžová"  období podzimní, zimní a jarní. V těchto obdobích ukáže náš organismus svou sílu a schopnost obrany a ochrany. Zvládnout s bravurou a přehledem tyto stavy nám pomůžou Tkáňové soli. Velmi doporučuji užívání těchto minerálů, které jsou součástí našeho těla.

Pojďme se spolu ponořit do tajů biochemie těla a pomoci si ustát cokoliv, aniž bychom museli lehnout například při prvním kýchnutí. 

Pojďme se spolu ponořit do tajů tkáňových solí a pomoci si například se správným a bezpečných odkyselením těla. 

Na fotce je kombinace tkáňových solí na čištění kloubů, tkaniv a odkyselení.

V online kurzu se dozvíte:

 • z jakého důvodu jsou vybrány na tento problém tyto soli
 • co mají za úkol
 • co chrání
 • jak čistí
 • proč je tato směs bezpečná
 • a jak ji ještě můžeme vylepšit

V online kurzu se dozvíte všechno tak, že budete své okolí hezky oslňovat kvalitními znalostmi. 

Tkáňovými solemi žiju

Opravdu. Vy, co mě znáte z mé uzavřené skupiny Přírodní lékárna aromadary na facebooku zde, anebo sledujete můj blog zde, kde píši své zkušenosti víte, že tkáňové soli jsou od roku 2007 mou součástí. Nedovedu si bez nich už představit život a inspirovala jsem a pomohla už hodně moc lidem.

Také si tkáňové soli bereme s mým manželem na naše dobrodružné cesty například do Indie, Vietnamu a dalších zemí a vždy, když na nás něco leze nebo nás něco postihne, sdílím své zkušenosti a celý procesmé uzavřené skupině Přírodní lékárna aromadary

Pro koho je kurz určený? Pro koho je vhodný?

 1. Pro vás, co si chcete postupně zlepšit zdraví
 2. Pro vás, co berete různé léky a chcete si ještě nějak pomoci. Léky nevysazujeme, tkáňové soli jsou doplňkem a nenahrazují lékařskou péči. Pouze pomáhají zvládnout situaci lépe. Pomáhají zmírnit některé potíže.
 3. Pro vás, co máte malé děti a vadí vám jejich neustálý "sopel" u jejich nosíku. 
 4. Pro vás, co pociťujete ztrátu energie.
 5. Pro vás, pokud trpíte vnitřním neklidem. 
 6. Dále je vhodný pro ty, kteří zvažují profesionální kurz Tkáňových solí u farmaceutek z Lékárny Zelený anděl zde. Těm tento můj online kurz doporučuji zakoupit DOPŘEDU.  Ulehčí vám to studium a předejdete šoku z přemíry informací. Budete moci všechno v klidu vstřebávat. Vím o čem píši. Co bych já za tento můj online kurz v roce 2012 dala, když jsem kurz od farmaceutek absolvovala! A spousta mých účastníků z mého živého kurzu tkáňových solí zde také ví, o čem mluvím. Můj online kurz Tkáňové soli jsem vytvořila s laskavým svolením lékárny Zelený anděl v Brně, odkud mám kurzy a dále s laskavým svolením mé učitelky tkáňových solí, farmaceutky paní Žanety Truplové – Brachňákové z lékárny Wicky Wall. Moc děkuji. 
 7. Pro účastníky mé Školy alchymie zde. Tito mají můj online kurz rovnou zahrnut v ceně Školy alchymie. 
 8. Pro ty, kteří už mají jakýkoliv kurz Tkáňových solí, ale mají v hlavě chaos. Případně prostě potřebují čas od času, anebo často nakouknout, nakopnout, oprášit, navést... 
 9. Pro ty, kteří ještě nemohou z různých důvodů na živý kurz a potřebují kvalitní a odborné informace o tkáňových solích. 

Náhled do zákulisí kurzu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč zrovna tkáňové soli?

Když budeme brát minerál jako takový z lékárny, tak nemá ten správný efekt. Vědci zjistili, že každá naše buňka má tzv. lipidovou membránu. To je sítko, které propustí jen to, co je mírně ,,rozředěné". A to nejlépe v D6. Jen takováto látka jde přímo k buňce. Proto jsou tkáňové soli perfektní a například v těhotenství dokonce žádoucí.

Probereme celkem 12 základních tkáňových solí, včetně barev a znamení. 

Jak mi tkáňové soli mohou pomoci? 

Když nám nějaký minerál v těle chybí, jeho deficit se projeví tím, že se dostaví nemoc. Kurz Tkáňových solí je jeden z nejlepších, na co jsem při svém bádání na podporu fyzického těla narazila. U nás je to novinka, ale v zahraničí, hlavně v Německu, tyto minerály používají více jak sto let. 

Trh je přesycen různými doplňky, výplňky a náplňky, ale spoustu mých klientů si už udělalo vlastní zkušenost s těmito soličkami a nedají na něj dopustit. 

Mě samotné tkáňové soli také moc pomohly.

Tkáňové soli jsou významnou pomocí nejenom při epidemiích chřipek, kdy lze jejich účinek doslava "vidět" na sobě IHNED, ale také jsou to pomocníci při vleklých, chronických potížích. 

Pro náhled na některé mé zkušenosti s tkáňovými solemi klikněte zde

A na můj článek o popisu tkáňové soli mag phos a calc phos najdete na mém blogu. Klikněte zde

Přehled účinků tkáňových solí ke stáhnutí zdarma. 

Buňkové, tkáňové, Schüsslerovy (šislerovi) soli, minerály - toto vše skrývá název jednoho systému.

Takže to není více možných metod a přípravků, jak by se mohlo zdát, ale jeden a ten samý, skrývající se pod více názvy. A také je to systém, který lidem hodně pomáhá. Je totiž součástí našeho těla, jak už víme. 

Celý ucelený přehled účinků, takzvané repertorium tkáňových solí mám zde.

 • Je zdarma a dala jsem ho k dispozici proto, protože je nádherně vypracován.
 • Na tomto repertoriu také vidíte, jak je kurz obsáhlý.
 • Všechno z repertoria v mém online kurzu probírám poctivě a dopodrobna.
 • Pokud bude nějaká nesrovnalost, uděláme společně živé vysílání, kde vám všechno zodpovím a kde vám vše docvakne. 
 • Jsem neustále k dispozici v uzavřené skupině zde. Tato uzavřená skupina a moje podpora patří pouze těm, kteří si můj online kurz Tkáňové soli zakoupili.
 • Tkáňová sůl -  v jednom balení je180 tablet. Všude stojí 350 Kč a při běžném užívání je to dávka na 3 měsíce. 

Budu upřímná

Tkáňové soli používám už od roku 2007, kdy jsem se s nimi seznámila na homeopatické škole Uroboros zde.

V roce 2012 jsem si udělala mezi prvními profesionální odborný kurz tkáňových solí u farmaceutek z lékárny u Zeleného anděla. Díky nim a s jejich laskavým svolením jsem vytvořila i tento online kurz. Děkuji. U nás v České republice byly tkáňové soli v roce 2007 zcela neznámé, ale tento ucelený systém používají v Německu už od roku 1873 . Tehdy Dr. Süssler poprvé uveřejnil svůj článek, kde popsal své zkušenosti s účinky minerálních solí. V Německu, Rakousku a jiných zemích lidé tkáňové soli znají celé generace. U nás zatím ještě ne. 

A za tu celou dobu mé praxe od roku 2007 jsem se setkala i s negativními reakcemi na tkáňové soli. Budu upřímná. Nechci slibovat a psát tady jen samá pozitiva, protože prostě mám i zkušenosti, že tkáňové soli nefungovali u některých lidí tak, jako u mě. 

Co byla nejčastější příčina?

 1. Prostě na tkáňové soli nereagovali. Což je paradox, protože někteří zase reagovali dost citlivě i psychicky a to přesto, že jsme se učili a v knihách se uvádí, že na psychiku tkáňové soli nemají vliv. Ovšem ti co reagovali citlivě jsou lepší možnost než ti, co nereagovali absolutně nijak. Doporučuji zakoupit si tkáňovou sůl Ferrum Phosphoricum. Tato tkáňová sůl se používá jako první pomoc ve chvílích, kdy na mě něco leze. Kdy prostě vím, že do zítřka lehnu s chřipkou, nachlazením. Tehdy se doporučuje používat jedna tabletka této tkáňové soli co 10 minut. Rozkousat nebo cucat. Takto podaná nás vytáhne do druhého dne z možného onemocnění. Toto vždy radím mým klientům, než se pustíme do nějakého hloubkovějšího sezení a to z toho důvodu, že si vyzkouší sílu tkáňových solí přímo v "terénu". Z 95% jsou lidé, kteří to zkusí "moji". A protože se neznáme osobně a zvažujete koupi mého online kurzu, považuji za férové vám toto napsat. 
 2. Na některé nemoci jsou tkáňové soli prostě krátké. Pomohou z mnoha, opravdu mnoha obtíži, ale na některé obtíže prostě nemají. A já tady nebudu slibovat něco, co nesplní vaše očekávání. Každá metoda má své limity. Nemoc a cesta k uzdravení je proces. 
 3. Ať už to je jak to je, tkáňové soli jsou mou láskou
 4. Tkáňové soli nenahrazují lékařskou péči. 

A čeká nás toho opravdu hodně

 • Probereme celkem 12 základních tkáňových solí, včetně barev a znamení
 • Rozdíly v nosičích minerálů - polyoly a laktóza
 • Jak na únavu
 • Jak na úzkosti
 • Potíže s kůží
 • Potíže se zuby
 • Žaludek a problémy s ním
 • Jak si vybudovat imunitu při ataku bacilů, virů
 • Proč jsou minerály v podobě tkáňových solí vhodnější v těhotenství, než běžné minerály 
 • Jak nádherně detoxikovat tělo
 • Jak s bravurou zvládnout odkyselení těla, aniž by se intoxikoval organismus
 • Jaké máme druhy zánětů, jak se poznají a co s nimi
 • Rozdíly v otocích těla - jaký minerál při jakém otoku a proč
 • Jak zabránit trombóze pomocí tkáňových solí
 • Co při nespavosti
 • ...a spoustu, spouustu dalšího. 

Kurz nabušený informacemi, jak pomoci sobě, dětem, blízkým a to i zvířátkům. PDF, MP3, spousta výukových videí. 

Cena je 2999,- Kč. 

Chci tento kurz a jdu si ho zaplatit: