Tkáňové soli.

Pár příběhů z praxe. 

Více se o tkáňových solích můžete dozvědět na přednášce zde.  

Případně v mém online kurzu Tkáňové soli zde

 

 

 

Tkáňová sůl Calc sulph

 

calc-sulph.jpg

 

Tkáňová sůl Calcarea sulphurika. 

Z této jediné tkáňové soli mám obrovský respekt.  Byla pro mě před lety velkou výzvou. A nutno dodat, že stále ještě je. 

Před lety jsem si ji naordinovala a to rovnou pět tablet denně. Po dvou dnech jsem se osypala obrovskými velkými boláky. Hrůza. Vydržela jsem to a občas si ji zobnu znovu. Tak jemně. smajl.jpg

Je to třetí jaterní sůl, a říká se ji nehlubší čistič jater.  

Doporučuje se užívat na obrovské hnisající, mokvající rány, vředy, dlohotrvající herpesy, vyrážky všeho druhu. Ale tak dvě denně, ať to čištění jde pomalu a tělíčko ty toxiny zvládá vyloučit. A vždy se předtím tělo připravuje jinými tkáňovými solemi, než se použije tato.  

Výborná je také na neplodnost a to ve chvíli, kdy se oplozené vajíčko neudrží a rozpadne se. Doporučuje se k užívání obou dvoum partnerům. 

Každá biochemická sůl má svou barvu. Calc sulph patří tyrkysové.  

Únava - jak na ní?

Tkáňová sůl fer phos a kali phos. 

 

fer-a-kali-fos.jpg

 

Jasně, že si jít lehnout. Ale když nemůžeme? Když musíme ještě chvilku vydržet a cítíme se, jak když nás někdo praští do hlavy? Fňuk. 

Vynikající je kombinace tkáňových solí kali phos a fer phos. Když máte i nat mur, můžete přidat. Toto je kombinace, která nám dodá energii. A to mi vždy ZARUČENĚ pomůže postavit na nohy, než si mohu jít lehnout. 

Kali phos

Je základní solí pro životní energii, podporuje funkci nervového systému (mozek, nervy). Pomáhá při únavě a vyčerpání a to jak fyzického, tak psychického. 

Fer phos

Podporuje imunitu (časté infekce), pomáhá při zánětu, teplotě a krvácení. Je velmi vhodná ve chvílích, kdy na nás ,,něco leze". Při prvních příznacích bereme 1 tabletu co 15 minut. 

Pomáhá předcházet infekcím a je bezpečná a velmi vhodná i pro děti a zvířátka. 

 

Tkáňová sůl ANTIOXIDANT

Spermie a miminko.

 

antioxidant.jpg

 

Když chce žena otěhotnět, potřebuje k tomu muže. Co ale s tím, když má muže, který může mít potíže s kvalitou spermií?

Muže, který nemůže, pomůže mu růže. smajl.jpg ( konec chvilky poéézie)

Opravdu. Éterický olej z růže zvyšuje produkci semene. To jsme se učili na Institutu Aromaterapie v roce 2008. TAKOVÉ věci si JÁ pamatuji. smajl.jpg

A co mám zkušenost, tak tento problém může pomoci vyřešit tkáňová sůl ANTIOXIDANT. 

Příběh z praxe

Lékaři klientovi zjistili problém, a doporučili mu zvýšit přísun antioxiantů. Nabídla jsem mu tedy zkusit tkáňovou sůl Antioxidant, a výsledky jsou po měsíci užívání v pořádku.