Bylinky v kosmetice s Michaelou Suchou

 

Povídání o bylinkách v kosmetice s „mojí“ Michaelou Suchou, která moji výrobu domácí kosmetiky před lety posunula na profesionálnější úroveň. 🙏❤️ Její webové stránky jsou zde. 

Povídaly jsme si v naší uzavřené skupině Přírodní lékárna aromadary zde

o tom, že vyrobit si vlastní kosmetické produkty není zas tak těžké, jak by se na první pohled může zdát. Výroba tinktur a použití bylinek pro zdraví a domácí kosmetiku. 

Stačí se držet několika osvědčených zásad a doma si můžeme vyrobit nepřeberné množství kvalitních produktů, které pohladí naší duši, čůňu a tělo 😁.

Příroda kolem nás nám poskytuje neuvěřitelné množství bylinek, které můžeme využívat nejen vnitřně, ale také jimi můžeme podpořit svou přirozenou krásu.

Míša vydala nový, překrásný ebook a naše povídání bude i o něm. V novém e_booku, který v sobě shrnuje profily 29 bylinek, které můžeme sbírat od jara až do podzimu, je spoustu rad. Jsou to bylinky, ze kterých můžeme vytvořit pestrou škálu vlastních produktů - tonika, krémy, šampony, masky... Povídání o tom, jak se Michaela Suchá k výrobě vlastně dostala a proč jí propadla. 🙏❤️