Svět lesa, masáží a vůní od Palina a Xenie

Přijďte si dopřát kurz, který vám zároveň dodá pocit luxusní dovolené ve výjimečném lesním prostředí, s plným balíčkem veškerého příjemného rozmazlování, během nabývání vzácných vědomostí, které vás obohatí nejenom v přítomnosti, ale vytěžíte ze všeho i v budoucnosti.

Těšíme se na vás. 

Aktuální kurzy a akce

  • Přijďte se obohatit k nám na kurz.
  • Dozvíte se hromadu jedinečných informací. 
  • Rozmazlíme vás aromaterapeutickými vaflemi a jídlem z ohně.
  • Naladíme na voňavou, bylinkovou vlnu moudrých myšlenek, které ve vás zanechají příjemnou energii vědomí, že svět je hezké místo plné pomoci. 

Labyrint duše online kurz

1.1. 2024 09:00 - 31.1. 2028Do kurzu můžete vstoupit od 1.12. 2023.
Společná cesta po celý rok na naší životní pouti. Pomocníkem nám budou bylinky, vůně, vonné dýmy, strava, rostlinné oleje, příroda, různé techniky mysli a spousta dalšího.

Vůně růže, parfém života

20.1. 2024 10:00 - 20.1. 2024U nás v lese
Vůně růže je velmi drahá a vzácná ingredience. Čeká vás nejenom neopakovatelný gurmánský zážitek, ale i extaticky smyslový. Váš parfém se bude skládat z perské růže, stolisté, bílé a damašské. Růže jako květina je obklopena pohádkovým tajemstvím. Je plná barvitých legend, magických symbolů a vášnivého života.…

Setkání online účastníků živě

27.7. 2024 10:00 - 29.7. 2023U nás v Brně v lese
Setkání z online živě je akce zdarma pro ty, co si zakoupili nějaký můj online kurz. Součástí setkání je občerstvení v podobě aromaterapeutické vafle, kávy se šlehačkou, čaje, přednášky, ukázka destilace byliny na hydrolát a éterický olej a mnoho dalšího.

Kdo jsme a s čím vám pomůžeme? 

Máte bolesti zad? Jste ve stresu, unavení životem? Máte všeho „plné zuby"? Toužíte po nabitém, zajímavém a exkluzivním kurzu, spojeným s vůněmi, aromaterapií, bylinkami, kořením, vonnými dýmy, lesem a odpočinkem při praskání dřeva v krbu nebo ohni venku? Potřebujete nakopnout AHA momenty na zvládnutí života pomocí různých technik, filozofií, recepty? A to jak online, tak naživo? Chcete prostě jen tak být a cítit se hezky? Přijďte k nám, do našeho magického lesa, jehož kouzlo spočívá v tom, že je to les.

Masáže klikněte zde.  Na masáž je v této chvíli možné se objednat u jen u mého manžela Pavla Bodoríka na telefonu:  736707891

Kurzy u nás v lese klikněte zde

Online kurzy klikněte zde

Naše podstata zachycena ve videu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reference a názory na mě:

Xenii znám už od roku 2011. Rozsah jejich zkušeností, znalostí a lidství mě ohromuje dodnes. Neznám nikoho, komu bych více důvěřovala v oblasti aromaterapie, její workshopy a online kurzy jsou opravdovou studnicí odborných informací, souvislostí, praktických tipů. Její masáže jsou doslova transformační, vytáhne z vás bloky, které sedí v těle i emocionálním systému. Její průvodcovství má přesah, který ale nedovolí opustit pevnou zem a přítomný okamžik. Pro mě je Xenie jedním slovem magická. Nečekejte však žádnou éterickou bytost, je to zemitá ženská, co má pořádnou páru. A jak silné jsou ruce při masáži, tak velké je její srdce. Vejde se tam celý svět. Hluboce doporučuji kontakt s ní, vrátí vás do smyslu života a bytí. https://www.samandra.cz/o-mne/
PhDr. Dagmar Samandra Čerňová znalkyně Osho Zen Tarotu a zenová vědma

Informace o velmi nabitém online kurzu aromaterapie, který nemá obdoby na československém trhu a je velmi oblíbený klikněte zde: Vstupní brána k srdci aromaterapie. 

Celoroční online kurz Labyrint duše, který je unikátní svým obsahem, bez toho, aniž byste si ho museli hned koupit a který vás nainspiruje hned bez závazků klikněte zde: Labyrint duše

Na masáže je možné se v této chvíli objednat pouze k mému manželovi Pavlu Bodoríkovi, protože já mám plný stav klientů. Ovšem garantuji vám, že si Palina zamilujete, budete spokojení a zůstanete u něj jako klienti navěky. Na masáže klikněte zde: masér Palino.

Do 31.7. 2023 naposledy masírujeme na provozovně Kounicova 10 a budeme masírovat v nové provozovně v lese Brno Bystrc.

Jsem certifikovaná holistická profesionální aromaterapeutka. Aromaterapii studuji od roku 2008. V této chvíli na klinického aromaterapeuta. 

Dále jsem certifikovaná terapeutka metody EFT i Bachových esencí. Metodu EFT celoroční výcvik jsem absolvovala v roce 2008 u Zdeny Katayamy. Výcvik v Bachových esencích jsem absolvovala v roce 2012 u Katariny Michel. Jsem zdravotní masérka od roku 2005.

Jsem certifikovaná terapeutka tkáňových solí od roku 2011. Miluji homeopatii, mou hlavní učitelkou je Ing. Iva Valentová, dále pak Mudr. Petroci. Studovala jsem homeopatickou fakultu s klinikou a spoustu tzv. Letních škol a doplňkových kurzů. Online kurz Tkáňové soli klikněte zde

Mám vystudovanou Akademii léčivých rostlin od Mgr. Karolíny Romáškové, mými dalšími bylinkovými učiteli jsou Ing. Věra Žďárská, Mudr. Zbyněk Mlčoch a Vláďa Vytásek. Mám spoustu dalších, nejen bylinkových kurzů.

Já, ač studuji aromaterapeutickou školu, jsem si tu možnost u Xeni zakoupit online kurz Vstupní brána k srdci aromaterapie nenechala ujít!. Hned na začátku je už teď bombasticky nabitý informacemi od pro mě přední české-moravské a po jejím muži slovákovi - slovenské, aromaterapeutky Xenie Bodorík Pilíková https://www.milenakorinkova.cz/o-mne/
Milena Kořínková Fyzioterapeutka, aromaterapeutka
Milá Xenie Bodorík Pilíková, musím říct, že jak jsem se připojila do celoročního online kurzu Labyrint duše, tak jsem měla pocit, že se otevřel pestrobarevný svět. Máš to úžasně připravené a je tam toho hodně hned od začátku. Líbí se mi, jak to máš propojené s hudbou, filmem, abychom se hezky naladili. Je to pastva nejen pro oči, ale pro vnímání všemi smysly a uspokojení duše na všech úrovních. děkuji a moc se těším na celý rok s Tebou. https://www.fyziotouch.cz/
Mgr. Klára Vacková, DiS.Terapie traumatu
Když se moje tělo začne ozývat s prosbou o pomoc nebo cítím únavu a potřebu speciální relaxace, tak se objednávám ke Xenii na masáž. Oceňuji, jak kloubí dohromady různé masážní techniky a přístupy tak, abych si odnesla právě to, co zrovna potřebuji. Uvolnění celého těla, použití aromaterapie, hudby či tmy, ve které masáž probíhá. je pro mě vždy mimořádným zážitkem, který žel až příliš rychle uteče. Xenie je žena se srdcem na dlani, které můžu důvěřovat a ke které se ráda vracím. https://www.jasnaflamikova.cz/
Jasna FlamikováMentorka, koučka a lektorka pro ženy, zastupitelka města Brna a Brna-střed

Jsme manželé aromaterapeuti, maséři, bylináři.
Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát k odborníkům. 
Bydlíme v lese v Brně. 
Pěstujeme byliny. 

Milujeme život. 

Studuji mezinárodní aromaterapeutické školy s certifikací. 
Destilujeme byliny na éterický olej a hydrolát.

Vyrábíme si vlastní domácí kosmetiku.
Pořádáme kurzy, přednášíme.
Masírujeme na provozovně v Brně.
Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci.

 

Fotka ze sběru a destilace pomerančového květu  na éterický olej a hydrolát v Itálii. 

Chcete být mezi prvními, kdo se o novinkách dozví?

Chci být v obraze

  • Jakmile bude vytvořen jakýkoliv nový online kurz, ihned posílám expres voňavou poštu do vašeho emailu.
  • Případně jakákoliv zajímavá akce, kurz, kde budeme já a můj manžel, toto vše vám přímou čarou přiletí jako prvnímu. 
  • Slibuji, že vám nebudu spamovat váš email. Tak nějak na to nemám ani čas a přiznávám, že to se všechno teprve učím. 
  • Pokud nechcete posílat novinky na email, můžete se přihlásit na facebooku do mé uzavřené skupiny  s názvem Přírodní lékárna aromadary. Tam také sdílím, co je nového.  

 

 

Ukázka výuky destilace bylin na éterický olej a hydrolát 

Výuka probíhá ve třech velikostech destilátorů, které jsou určeny pouze na destilaci éterického oleje a hydrolátů.

Destilovali jsme 25 kg borovice, 3 kg skořice, 200 g sušené levandule (muuheeeheee, to množství té levandule je legrační). Ovšem většina lidí si pořídila tuto pidi velikost, tudíž je naše výuka tomu přizpůsobena.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Malý sestřih videí z našeho jednoho den, kde s manželem destilujeme šalvěj lékařskou na éterický olej a hydrolát. 

Dále vyrábíme domácí opalovací krém, ráno jsme snídali s veverkami, udělali si avokádovou pomazánku s jedlými květy. 

Toto vše můžete s námi zažít na našich kurzech u nás v lese. 

Nejlepší kurzy na daná témata! Za sebe srovnáno s mnoha jinými...Informace od Xenky jdou opravdu do hloubky, ale současně jsou podané úžasně, zapamatovatelně a ještě s milým vtipem. Děkuji za to, že mi Xenka a její kurzy přišly do života.
Marie NeumannováZdravotnice a umělkyně
Xeni, Vaše povídání a informace jsou skvělé a Vaše výrazy, bavím se od začátku do konce, Není před Vánoci moc času, ale na vaše videa si i o půlnoci čas "musím" udělat. Díky za vás.
Terina ForsterováRecenze ve skupině Přírodní lékárna aromadary na FB
Můj muž Xenušku popsal myslím naprosto přesně. Řekl tohle: "Ta ženská je uragán, ale fakt mě to bavilo. " Já jsem čuměla, že jako IT manažer ji vydržel poslouchat celou přednášku a ještě se mu to fakt líbilo. Díky Xenuško.
Kristýna PetříkováZdravotnice

Nechejte se inspirovat - blog

 

Začtěte se do příběhů. Najděte si něco dobrého, co si vytvoříte. Najděte si něco užitečného, co vám pomůže.

 

Trdelník doma vyrobený na ohni je to nejjednodušší a nejbáječnější, co můžete společně s rodinou vyrobit! MŇAM.
Celý článek
Hrušky jsou hodně zdravé a vždy je doporučuji jíst těhotným ženám a lidem s poruchami krve. Obsahují…
Celý článek
Chryzantémy se používají v asijské kuchyni. Mají spoustu zdravotních benefitů.
Celý článek

Střípky z naší květnové aromaterapeutické cesty

za destilací bylinek na hydroláty

a éterické oleje do Itálie

Poznali jsem destilaci Echinacei a Erigera. Sbírali jsem chřest v lese, tak jako u nás houby. Viděli jsme poprvé v životě, jak vypadá keř Manuka. Destilovali jsem drahý, pomerančový květ na hydrolát a éterický olej. Éterický olej  a hydrolát je známý pod názvem Neroli. Dále jsem zažili destilaci Borovice kleč. Navštívili jsme plno měst, jedno z nich s jménem Grass, ve Francii. Parfumérská historie... A cestu jsme ukončili v Maremma. To jsou přírodní italské termály s názvem Saturnia, které jsou zadarmo. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Náš každodenní život očima facebooku