Vstupní brána k srdci aromaterapie

Tento kurz je nesmírně obohacující. Stále na něm ještě pracuji. 

 • 1
  Dozvím se praxi a zkušenosti
  Načíst si informace může každý z knih. Ale propojit to všechno se zkušenostmi, mít obrovskou praxi - tak to už v dnešní době jen tak člověk nevidí. Ale v kurzu uvidí. A pozná. A sám i vyzkouší pod odborným vedením klinické aromaterapeutky.
 • 2
  Pochopím vznik vůní
  Cesta od bylinky k vůni, to je to co je vidět a poznat málokde. V kurzu se dozvím všechny možné způsoby zpracování bylinek. Od tinktur po éterické oleje.
 • 3
  Spoustu krás navíc - třeba výroba domácího krému Šup šup
  Aromaterapie je alchymie. Není rozmarýn jako rozmarýn, levandule jako levandule. A navíc také dostávám dárkem i spoustu bonusů. Přednášku o vnitřním užívání éterických olejů - to tak nějak předpokládám, že tady v kurzu bude obsažena. Ale i přesto budu překvapena. A navíc se naučím, mimo spoustu dalších dovedností, vyrobit si i svůj vlastní domácí krém. Luxus!

Jooo! Už se nemůžu dočkat!

Tento kurz je biblí aromaterapie

Účastníci uvnitř kurzu jsou velmi nadšení. 

Jsem z těch vašich videí totálně nadšená, Xenuško. Úplně jinak se to člověku začne vše propojovat, když to i vidí a slyší přímo z praxe, než když o tom jenom čte. Děkuji.
Mgr. Klára Heytmánkováklarabachovky.cz
V tomto online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie je nejen obrovské množství informací, ale člověk se tady naučí vyrobit si doma velmi jednoduchý a luxusní krém. Šel vyrobit parádně a hlavně to je konečně rychlý a voňavý recept.❤️ Nejen z krémíčku mám radost. Děkuji.
Markéta Brádlerováutajeny - vcelin.cz