Parfém Luční kvítí

Dostala jsem zadání, které mě stálo chvíli přemýšlení. Chci vůni lučního kvítí.

Jako, na první pohled lehké. Ovšem na namíchání docela složité. Protože to prý nemá být sladká vůně. 🙈

Geránium – zamítnuto. A co jako dál?

Zvolila jsem mátu bergamotovou. Je to jemná vůně máty, která v dobrém poměru osvěží. Je jako vánek čechrající vlasy, když jde člověk rozkvetlou loukou.

Další vůně je evernia. To je dubový mech. Prostě lišejník. Když zavřu oči, připomíná mi vůni země po dešti. Ležím na louce, zhluboka dýchám a vnímám hlínu. Půdu.

Ambrosie – pro mě znamená léto. Je to ovšem pro někoho alergizující květina. V kompozici dodala tu správnou sluneční notu.

Citrónová tráva – dobře. Na louce je tráva. Jsem to zkusila. 😁 A vyšlo to! Vůně louky se začíná rýsovat.

A pozor přátelé. Bílý grep🙈 Ano. Tak trochu mimo luční kvítí. Ale éterický olej bílý grep čistí hlavu od přebytečných myšlenek. A to luční louka dělá, jen co si do ní lehneme. V kompozici bílý grep dělá přesně to samé. Uprostřed místnosti odlítneme jako motýl na louku, která voní čerstvým deštěm a staneme se opět malým, skotačícím, bezstarostným dítětem…

Takže se vracím zpět na zem a nedočkavě se těším na názor klienta.

PS: Je to vůně, u které je potřeba dát si čas.

Voní a v další sekundě nevoní, abyste zase zjistili, že má něco do sebe. A tak držíte lahvičku a víte, že vlastně bez ní nemůžete být, protože sice nevoní, ale vlastně voní. 😂 (slova jedné mé klientky) 

Pokud toužíte ovládat umění aromaterapie, můžete se ho naučit pořádně a teď v mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie zde.

V zimě mít luční kvítí, na to nepotřebujeme mít Marušku a dvanáct měsíčků. Vůni Lučního kvítí si můžeme vyrobit sami. Toto totiž umí aromaterapie, vůně a naše vzpomínky, které máme uložené v limbickém systému.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů