Volba každého z nás-moje voňavé zamyšlení

Volit musíme ve svém životě naprosto každý den. Každou chvíli. Volíme si, ať už dobrovolně nebo ne, jak budeme prožívat svůj život v malých i velkých momentech.

A pokud zvolíme špatně, je to hra. Pokud nezvolíme, vevnitř se objeví apatie. Tichá. Je to paradox. Zvolím špatně, ale pořád jsem na tom lépe, než když rezignuji. Jak to? Jednoduše.

I když volím špatně (ovšem podle jakého měřítka?) tak aspoň nějak jsem se podílela na svém vlastním životě. Dala jsem šanci. Naději. Kdežto když to něco ve svém životě vzdám, vzdala jsem to sama ze sebou. Tak to vnímám u sebe a svých klientů. Udělat „něco“ je vždy energeticky lepší pro sebe sama, než nic.

Příklad volby

Například já. Volím každý den vůni. Pro jednotlivé příběhy, individuální. Pro celou mou provozovnu. A i když volím vlastně jen pro sebe, lidé tu vůni cítí až ven! A to dost daleko. Přitom jsem tady zavřená a volím si jen pro sebe. Ale to pro sebe je jen iluze. Protože i kdyby tu vůni nikdo nevnímal, tak já ano a pokud zvolím takovou, jakou chci, mám dobrou náladu, cítím štěstí a předávám tuto energii dál.

Vždycky to co volím pro sebe, naprosto vždy se to projeví i u druhých. V přítomnosti, která tvoří minulost a budoucnost.

Ti, co se bojí volit ve svém životě nové cesty, mají život plný smutku a rezignace. Je to v pořádku. Je to jejich volba.

Voňavá směs Volba

Tady se mi nabízí silice bergamot, cypřiš a jalovec.

Bergamot (Citrus auratium var. Bergamia)

Bergamot je zvláštní citrus. Když jsme jeli za destilací Bergamotu do Kalábrie, nebylo možné destilérnu bergamotu najít ani podle Googlu. Tam, kde měl podle Googlu být, bylo NIC.

My si ale zvolili hledat dál.

Bez znalosti jazyku (anglicky v té oblasti nemluví), bez jakéhokoliv vize jsme si zvolili jít dál. Našli jsme destilérnu úplnou náhodou. Bergamot je prostě úžasný na volby. Proti bojům, samonasírání, proti pocitům, že hořkost života je nesnesitelná. Naopak. Bergamot má v sobě energii, že může být vždy hůř, proto TEĎ si tu přítomnou chvíli užívejme a volme v sobě tak, aby vždycky bylo lépe.

Pokud chcete umět aromaterapii jako po odborné a psychické stránce, doporučuji můj online kurz Vstupní brána k srdci aromaterapie, klikněte zde:

Cypřiš (Cupressus sempervirens)

Cypřiš jako svíce stojící u cesty nám pomáhá zvládat to temno v nás. Umí stahovat a napravovat.

Jalovec (Juniperus communis)

Pracuje s emocemi. Pomáhá odstranit to špatné jak z těla, tak duše.

Věřím, že nyní jste pochopili, jak důležité je učinit volbu. Protože i nic je volba, která ale povede k něčemu, co prostě nechceme. Ovšem i to je volba…

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů