Žába a její symbol

Žába je krásná. Na starém bydlišti, v bytě uprostřed Brna, jsme žáby měli. Jenže pozemky kolem nás si pronajal člověk, který to tam v dobré víře pročistil. I ohněm. A tak jsme žáby oplakali…

Ale ony se přestěhovaly přímo k nám na zahrádku, kterou jsme měli pod našimi okny. Takže k divokým včelám, ježkům, spoustě hmyzu, netopýrům, jednomu jezevci a cizím kočkám přibyly žáby. 

Neskutečně jsme se tenkrát s manželem radovali a měli ohromnou radost.

A víte o tom, že existuje i homeopatický lék z žáby Bufo? Podle symptomů tohoto homeopatického léku pomáhá hodně mentálně postiženým lidem ( www.uroboros.cz – informace z Letní školy před sto lety).

A symbol žáby?

Symbol žáby

  • Žába nám pomáhá dostat se z našich idealistických nereálných snů do reality a přitom se zbavit zbytečností. (Inu, přestěhovali jsme se.)
  • Pomůže nám smýt všechny pocity zranění, lítosti, zklamání. (Přestěhováním jsme dostali novou šanci.)
  • Žába pomáhá dostat se z životní stagnace a překonat náš odpor. (To se povedlo, přátelé, chichi.)

Prostě jsem tenkrát měla tu žábu chuť zulíbat! Protože přežila a přišla k nám (ale jí bylo zcela určitě jedno, že je u nás, prostě je tam, kde je jí dobře bez ohledu na to, že já jsem z ní hotová).

A co víc, my se přestěhovali po pár měsících do lesa v Brně. A ač jsem nevěřila, že by tady v lese mohly žáby být (mají přece být u vody, ne?) tak světe div se, i zde si nás žába našla. A úplně poprvé se nám zjevila ve chvíli, kdy se dodělala naše chata, která je určená pouze pro setkávání s lidmi a na kurzy. WAW. A ano, jezírko tady v lese budou ty žabky mít také. A to hned dva.

Kde se vzala, tu se vzala, žába na nás vykoukla.

Mám obrovskou radost a vidím v ní pomoc v hledání mého ega. Žába nám pomáhá určit naší další životní cestu (princezna – Duše, políbí žábu a změní se v prince – Ego).

Žába znamená změnu. Očištění od starého a detoxikace špatných energií.

Je to znovuzrození člověka, stejně jako ho symbolizuje netopýr, který mi létá nad hlavou. A vlastně i zavinil takové ty kokovirové situace ve světě, ptáček jeden koko.avirový.  Ani o tom neví, stejně jako ta žába.

Symbol žáby nás nabádá k tomu, abychom nesoudili a neposuzovali nikoho a nic kolem nás. Teď je to hnusné, přijmu to a šup! Nádhera! Samotný PRINC a já si jdu užívat toho materiálního světa a vstříc dalším výzvám, které k tomu patří.

Žába v esencích zvířat od Jany Holické

S mou kamarádkou Ing. Janou Holickou jsme měly živé vysílání na téma: Esence zvířat. Živé vysílání můžete zhlédnout zde.

A Jana na svých webových stránkách píše to stejné, co mi „ta žába řekla osobně“.

Cituji od Jany: „Žába nám pomáhá prožít každý den jako zázrak, vnímat s důvěrou život jako zázračný transformační proces. Dává sílu a jistotu těm, kteří prodělávají dlouhodobé emocionální a duchovní změny. Rozvíjí přizpůsobivost změnám a transformacím jako trvalé součásti našeho života.“

Afirmace symbolu Žáby od Jany Holické:

„Prožívám každý den jako zázrak, přijímám změny jako konstantu svého života“

Žába je úžas, přátelé.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů