Máte rádi dárky? Já moc.

Vážím si dárků. Ať už od lidí, nebo od vesmíru. Obojí, jakmile mi dodají radost a nasytím se jich, posílám kolikrát zase dál.

Když se mi dárek nehodí, odmítnu ho, ať ho dotyčný dá jinému. Anebo ho prostě dám tomu, kdo ho moc chtěl anebo potřebuje. 

K vánocům jsem ani jako dítě nedostávala dárky. A tolik moc jsem chtěla! Vánoční zvyky jsem se učila až s mým prvním manželem. A dárky byly pro mě moc moc důležité. Hlavně jsem si nedokázala představit, že nebude mít dárek pod stromečkem moje dcera. Pak jsem se osamostatnila, začalo se mi dařit a zjistila jsem, že v dnešní době to není o hmotném dárku, ale o čase. Svobodě. Souznění. Ale i o hmotě.

A vím, že lidé, kteří nemají penízky, kolikrát šetří a myslí na dárky pro své nejbližší celý rok. Rok dopředu kupují dárky pod stromeček. ÚŽAS. NÁDHERA. 

Protože když nejsou penízky nazbyt, člověk chce milovaným dát hmotný dárek aspoň pod stromeček. Dárek pod stromečkem byl splněný zázrak. A je to krásné i z hlediska hmoty.

Hmotné dárky chápu a dojímají mě. Neposuzuji nikoho, protože to opuštění a nedostatek má v sobě každý. Proto dárky budou stále významným gestem nejenom o vánocích. A každá doba má stejnou energii dárků, akorát se mění styl. Jiný je za války, jiný byl za komunistů, jiný u těch, kteří jsou ezo, eko, bio…anebo magůrci jako jsem já. Já miluju všechno. Hmotu i vesmír (život, Boha – dodejte si co chcete).

Nám vesmír podaroval krásný dům.  Moje největší přání v dětství bylo mít domov, z kterého mě nikdy nikdo nevyhodí. Vyhodit může. Máme komunisty, koko dobu, nikdy nevíme. Ale to už by bylo celorepublikově. Nebyla bych sama. Takže já čučím, manžel čučí, všichni čučíme a cítíme štěstí.

A o tom dárky jsou. Hmotné, nehmotné, prostě radost, štěstí a zázrak. A zázraky se dějí, pokud si je dovolíme. Zázrak je zabalený dárek. Miluju dárky!

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů