Domácí pudr -výroba

Na workshopech pro těhotné ženy probíráme různá témata. A jedním z hlavních tématů je i pudr. Respektive, jak si udělat pudr nejenom na tvář, pod paží, ale i na dětskou prdelku či posyp na neštovice

Výroba domácího pudru je velmi jednoduchá. 

Co k tomu potřebujeme:

  • Bio kukuřičný škrob. Můžeme použít i arrowroot škrob. Arrowrot v deodorantovém pudru je skvělý pod paží, na pudr na tvář atd.
  • Éterický olej na daný problém. Pro děti je vhodná levandule pravá.

Všechno si nakupuji ve zdravé výživě. Vyjde mě tento nákup a následná výroba levněji. 

Na fotce je éterický olej s názvem Kunzea. Tento éterický olej, s touto etiketou už patří do mého voňavého archivu. Dříve měla takovéto etikety firma Nobilis. Dnes je má jiné a éterický olej Kunzeu přestala nabízet.

Nyní Kunzeu odebírám od firmy Oshadi. Většinou ji představuji na workshopu Rozprašovač, odpuzovač a obranář. Kunzea éterický olej je silně repelentní a působí také proti neuralgickým bolestem.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů