Růžovka není růžová zahrada, ale onemocnění jménem rosacea.

Jednoho dne mě oslovila žena, která mě požádala o pomoc. Ukázala si na nosík s tím, že ji lékaři řekli, že se bude muset s tím, co na něm má smířit.


Když jsem se na ní podívala, tak jediné co jsem viděla bylo to, že má na nose, nehezké boláky. Ty pomalu tvoří tvar květáku. Při tomto zběžném pohledu na nosík se klientky ptám. ,,Proč byste se měla smířít s akné na nose?“ A ona mi říká: ,,To není akné. To je růžovka.


A tak jsem hleděla poprvé v životě na růžovku. Vypadala jako velmi zanícené, bolákovité akné na oteklém, bambulatém nosu. ,,AHA“ říkám. Tak toto bude pro mě výzva!! A ono přátelé, co si budeme povídat, živý studijní materiál je to nejlepší.


A lapla jsem po ní všemi deseti. Klientku jsem požádala o týden na rozmyšlenou. Nikdy jsem nic takového, jako je onemocnění růžovkou neřešila a ani se tváří v tvář s nikým s tímto onemocněním nesetkala. Proto jsem si potřebovala něco o této problematice  nastudovat.


Vrhajíc se do stuuudia, jak zvítězit a pomoci, jsem hltala různá fakta vyčtená z análů. 😊

Zjistila jsem, že růžovka, latinsky rosacea, je zánětlivé onemocnění, ale není přenosné. Že se moc nedá nějak eliminovat a že někteří lidé postižení růžovkou museli i na operaci. Lékaři většinou podávají zevně krémy s ichtanolem nebo antibiotika (zřejmě kvůli zánětu). Tato nemoc prý častěji postihuje ženy, než muže. Má obrovský negativní dopad na psychiku. (To chápu. Já mít místo nosíka květák, tak je mi pěkně zle. ☹ )


Po tomto malém studiu povahy nemoci, jsem se vrhla do hledání éterických olejů, které bych namíchala do vhodných rostlinných olejů. Rostlinné oleje vnímám jako léčivé pomocníky, bez kterých by se aromaterapie těžko obešla.


Nakonec jsem si sestavila svůj vlastní recept, který rezonoval s mým nitrem.

V této první fázi jsem namíchala do 20 ml:

Rostlinné oleje:

Černuchový, pupálkový, mokřadkový, konopný, jojobový.

Éterické oleje:

Pistácie 1 kapka

Cist 7 kapek

Mrkev 4 kapky

Geránium 5 kapek

Helichrysum 2 kapky

Copaiva 2 kapky

Předala jsem 17.1. tuto směs klientce se slovy: ,,Že doufám, že je to té růžovce jasné. 😊

To by bylo, aby nebylo!!!

A co bylo?

PŘÁTELÉ KRÁSA!!!! 1.3. jsem paní spatřila a ŽASLA. Všechny hrboly, záhyby, boláčky, zhrubnutí – prostě VŠECHNO BYLO PRYČ!! Koukal na mě človíček s NORMÁLNÍM nosem!! Jen trošku více červeným. Naše společná radost neznala mezí!! TAKOVÝ VÝSLEDEK A TAK RYCHLE, TO JSME NEČEKALY ANI JEDNA Z NÁS!!

V mazání pokračuje a uvidíme, co dál. Zde se přímo nabízí slavná věta, že ,,kdo maže, ten jede.“ 😊

Jsem šťastná, že existuje taková pomoc!!

Pokud si namícháte tuto směs také, napište mi prosím, jaké máte výsledky i vy. Velice mě to zajímá. DĚKUJI.

 

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. Aromaterapie kurz online k dispozici zde>>

Chcete si umět pomoci v nemoci pomocí aromaterapie? Pak mám tady můj online kurz Vstupní brána k srdci aromaterapie. 

Kurz je opravdu jedinečný, obsáhlý, kvalitní, s velkým množstvím informací na jednom místě. Naučím vás spoustu všeho potřebného tak, jako ještě nikdo. Pro více informací klikněte zde, online kurz Vstupní brána k srdci aromaterapie.

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře
  1. Alena napsal:

    Krásný den, děkuji za článek, mně na to zabralo postříkat pleť růžovým hydrolátem a pak vetřít kapku, dvě arganového oleje s levandulovým, taky tak kapka až dvě a hezky vetřít. Myslím, že mi i hodně pomohly vnitřně Zelené potraviny chlorella a Ječmen, přestala jsem jíst maso a omezila lepek. Hodně je i důležitá psychika. Zezačátku jsem měla stres z červeného oteklého nosu a boláčků, styděla jsem se chodit ven, jednoho dne jsem už toho měla dost a řekla jsem si, je mi to jedno a pustila jsem stud, strach a začala chodit ven, pustila jsem to…krásný den 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů