Nejhezčí vyznání lásky, aneb proč miluju lidi – ´máma a dítě

Na kurzu Tvůrčího psaní, se spisovatelkou paní Alenou Vorlíčkovou, jsem si v rámci procvičování, měla vybrat otázku. Otázky byly napsané na mnoha kartičkách. Zadání znělo, vybrat si jednu z kartiček s neznámou otázkou, a během pěti minut napsat příběh. Samotnou mě překvapilo, co se mi v té rychlosti vybavilo na mysl. 

Nejhezčí vyznání lásky, které nosím v paměti.

První pocit – prázdno.

Druhý pocit – láska, rovná se muži. Těch vyznání lásky od mužů bylo tolik, že si je člověk prostě nepamatuje. Slova přicházela v krásných chvílích, aby zase odešla v tu správnou chvíli. 

Co mi zůstalo v paměti bylo slovo mé holčičky, když ji byl jeden rok. Vyslovila slovo MAM. 

Tato chvíle, toto slovo, zůstalo navždy v mém srdci, protože v něm byla celá láska vesmíru, nevinnost malého dítěte, které vyšlo ze mě, a nyní zamilovanýma, vděčnýma, upřímnýma očičkama, s pár zoubky v pusince, vyslovilo z hloubky maličkého tělíčka jedno malé slovíčko, které svou silou prorazilo hradby mého srdce a zůstalo tam vytesáno navždy.

MAM. 

Tato chvíle, toto slovo – je VĚČNÉ.

Holčička roste, přichází a odchází v toku života, ale toto slovo mi koluje v krvi, jako život sám. Je zapsáno v nekonečnosti mých slz, úsměvů a věčnosti. 

Dokázalo ve mě probudit lásku nejen k mému dítěti, ale ke všem lidem světa. Všem dětem něčí mámy a všem maminkám něčích dětí. 

Ať už jsou tito lidé jakýkoliv, slovo MAM je všude. 

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů