Nohy, chodidla a Duše

Nohy nám ukazují stav Duše. A po zimě je budeme ukazovat světu, protože z kozaček se přesunujeme do sandálů. Chodidla jsou intimní záležitostí. Když jsem byla mladá, tak se mi často stávalo, že mě zastavil nějaký muž a chtěl mi líbat chodidla a prsty na nohou.

Někteří lidé se za svá chodidla stydí.

Prostě chodidla mají Duši, to asi málokdo ví. Jako zdravotní masérce už mi prošlo rukama za ty roky několik tisíc tělíček. Propojuji nebe a zem, mám ve svém popisu mé osoby. A to jak fyzicky – kdy dávám lidi v rámci možností jejich tělo dohromady, tak psychicky a spirituálně.

A samozřejmě tím dávám dohromady i sebe. Nejenom, že já pomáhám druhým. Ale tito léčí a pomáhají mě. To je vesmírný zákon. Není to o tom, že já jediná, ooo nejvyšší, ale my dva dohromady – já a klient.

A ať sáhnu kamkoliv, tělo má sakra paměť.

Dokonce i konečky prstů (ty také masíruji).

Symbolika prstů

  • Konečky prstů ukazují, jak vnímáme svět.
  • Prsty sami o sobě jsou takovými spojovacími kanály mezi Já a svět. Také jsou na nich reflexní body. Tyto body se mění podle metody, proto v každé knize jsou jinde a normální člověk v tom pochopení má burdel.
  • Také je každý prst připsán planetě. Například prostředník patří planetě Saturn. Ten symbolizuje „Vztah k lidem“. Což když popisuji na mých kurzech vede ke všeobecnému veselí, protože je to f.ck up. Planeta Saturn má na starosti čas. Řád. Střed. Odpovědnost. Vítězství. A aby se člověk dostal z těch životních sr. ček, musí se podívat až k nebi. Proto je prostředník největší.

Symbolika nohou jako takových

  • Na nohách vám může druhý člověk šlápnout na „kuří oko“. To znamená, že se nás někdo slovně dotknul našeho bolestivého citlivého vnitřního tématu.
  • Nebo nám někdo „šlape na prsty“. To znamená, že nás někdo manipuluje.
  • Nohy nám ukazují, kam jdeme, kde právě stojíme a jaké jsou naše kořeny. Minulost.
  • Pata patří našemu fyzickému světu.
  • Prostředek, kde je velká ploška plic, nám ukazuje, jak jsme na tom psychicky.
  • A prsty, ty patří duchovní oblasti. Spiritualita. Smyslu života. Protože žít na „vlastní noze“ je sen mnohých lidí…

Na fotce jsou moje nožky, které si čtou v knize. chichi A ano, barvy mám prostě všude.

Prostě jsem barevně „zakotvena“.

I nohy mají Duši, souhlasíte?

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů