Panenský včelí vosk

Panenský včelí vosk je opravdu něco LUXUSNÍHO! Věděli jste, že se na něm dá i smažit?A že se s ním dá i péct? Třeba palačinky na včelím vosku jsou luxusní. S Jiříkem jsem měla i živá vysílání na téma Apiterapie, která se konala v naší uzavřené skupince Přírodní lékárna aromadary zde.

Záznamy z veškerých živých vysílání jsou uloženy pohromadě zde.

Pečení s včelím voskem

  • místo pečícího papíru potřeme plech nebo pánvičku voskem a je to.

Co to znamená panenský vosk?

Jedná se o panenský vosk, který není nijak upravovaný. Je pouze rozpuštěný v čisté vodě pro případ odstranění eventuelní mechanické nečistoty.

V domácí kosmetice je zázrak.

Účinky včelího vosku

  • Je výborný na onemocnění horních cest dýchacích
  • Paradentózu
  • Afty
  • Akné
  • V potravinách je jako éčko pod číslem E901
  • Proti kvasince Candidě
  • Pozor na alergii na včelí výrobky

My odebíráme včelí vosk od Ing. Jiřího Zigali, místopředsedy včelařství Moravský kras. http://www.vcelapromoravskykras.cz

Zde také pořádá kurzy Apiterapie, kterého jsme se pochopitelně s manželem zúčastnili také. Tyto kurzy o včeličkách má i s propojením s aromaterapií.  😉

Jsme šťastní, že jsme Jiříka s manželem poznali. Byl naším spolužákem na aromaterapeutické škole pod vedením PhDr. Hana Yasminka.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů