Plavání, voda a sny

Voda a plavání jsou symbolem emocí.

Včera ráno se nám na domě zbláznila voda. Naštěstí jsme byli doma. Pokud by se to stalo na setkání Z počítače do života, případně když jsme byli v práci, byly by řádné emoce. 4000 litrů vody ze studny v obýváku, to by byly nejenom emoce, ale i slušné plavání. Muuheeeheee.

Sen o plavání

Pokud se nám zdá sen o plavání, tak zřejmě hledáme ve svém životě svobodu. A potřebujeme být sami se sebou.

Také to může znamenat, že se naše Duše touží zbavit minulosti. Že bychom se měli přestat neustále obviňovat a uvědomit si, že žádné chyby neexistují.

Když se nám zdá o plavání v čisté vodě, čeká nás úžasná nejbližší budoucnost. Špinavá voda- to je asi jasné, že. Může to být předzvěst nemoci, rozvodu, prostě nějakých traumat.

Důležité je i to, jestli se nám zdá o plavání v moři jezeře, rybníku, o povodni, jestli plaveme nazí, nebo plaveme k někomu, nebo s delfínem, žralokem, bazénu a už mě nic nenapadá…
Prostě plavání je nekonečný příběh symbolů života.

Co je důležité na jakýchkoliv snech je to, že by nám nikdo druhý neměl říkat, co to znamená. To bychom si měli pojmenovat my sami.

Každopádně plavat v přehradě po celodenních vedrech je orgasmus, který před spaním zařídí překrásné sny a tímpádem jen samé jistoty a pozitiva.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů