Přátelství, láska, vztahy, vůně a esence na očistu

Přátelství ani láska se nedají vynutit. Přátelství a láska buď je, nebo není. Spousta lidí si ho pletou s povinností. Třeba něco ve smyslu: „Jseš povinna se se mnou kamarádit, protože to je pro tvoje duchovní dobro.“

Spousta lidí si přátelství plete s žumpou. Něco ve smyslu“ Tys mi ublížila, jsem tvoje zrcadlo a ty to nevidíš.“

Líbí se mi citát o přátelství:

„Máš- li nemocnou duši, tak se schovej v lese jako poraněné zvíře, on tě vyléčí. Temné stromy jsou němí přátelé. Přijmou tě mlčky a budou na tebe hodní. (Saiigfried von Vegesack)“

Borovice rostou jedna vedle druhé, aniž by do sebe narážely. A vidíte to srdíčko?

Pokud máte místo stromů opravdového lidského přítele, máte všechno.

Udivuje mě, kolik lidí si drží u sebe nevyrovnané, psychopatické lidi.

Za svou terapeutickou praxi jsem si vyslechla různé příběhy. Například:

  • Kdy matka napadla svého dospělého syna nožem.
  • Kdy žena udělala k narozeninám překvapení pro svého partnera a ten jen proto, že mu „ublížila“ v minulosti, zdemoloval byt a dostala do držky.
  • Nebo při nehodě byl řidič opilý a pak se urazil na svého kamaráda, který neměl vypito, že nehodu nevzal na sebe. 

Většinou dostanu otázku, co bych dělala já v té situaci?

Nevím. Mě by tato situace nepotkala.

U tématu máma ‐ tady je tento vztah pro každého člověka těžší. Vím i z pěstounské péče, máma může být šílená, ale stále je to máma.

Ti ostatní jsou v našem životě navíc.

Přesto, kdybych to byla já, tak bych je poslala od sebe do p.dele.

Náš život žijeme jen my

Osobně budu raděj sama, než z nějakým manipulátorem!

Za svůj život bereme zodpovědnost my sami. Nikdo nás nezachrání a nikdo nemyslí na nás. Naprosto každý člověk myslí na sebe. I v situaci, kdy nám někdo zemře, pláče člověk kvůli sobě. Že mu dotyčný chybí. Že už si s ním nedá kafíčko…a pláče proto, že ten člověk byl blízko, bylo mu s ním dobře a už není.

Po cizím člověku, nebo po takové bytosti, s kterou člověk cítil jen samý problém a zlo, po takové bytosti když odejde, člověk vnímá klid. A velmi silně se mu uleví.

Nikdy neříkám nikomu co má dělat. To, že já bych nenávratně opustila je moje cesta. Druhý člověk si musí tu svou cestu najít sám.

Ale pokud se člověk nezmění, situace se opakují. To je životní zákon, který jsem se snažila předat i mým dětem. A tento zákon nikdo „nepřečůrá“.

Oběť a tvůrce v životě

Každý člověk může být buď oběť, anebo tvůrce. Oběť shazuje druhého a viní ho ze všeho možného. Má v sobě tolik s.aček, tolik bolesti s kterou neví, co má dělat, že se jí potřebuje zbavit, a hází ji na druhého.

Tvůrce to všechno odmítne a jde si tvořit svůj vlastní život. A pokud pochopil, už nikdy nepotká partnera, který mu zdemoluje byt, protože před dvěmi lety „něco“… Nepotká „kamaráda“, který místo přijetí vlastní odpovědnosti začne atakovat a shazovat kamaráda.

Bolest v srdci a zranění mám psaní klikněte zde.

Je to mazec, ta lidská psychika.

V aromaterapii si můžeme vzít na pomoc Duši rostlin.

Vůně s názvem Zdravý čistý vztah

Příroda je moudrá
  • Borovice ‐ moudré vztahy a napojení se na lehkost života. Borovice, jak vidíte na fotce, roste jedna vedle druhé a dávají si svobodu. Z těžké země rostou až do nebe. Vydrží generace.
  • Jedle ‐ sebevědomá mysl. Jedle je strom, který vkládá do srdce lidí myšlenku, že ten dotyčný má svou vnitřní hodnotu v tom davu.
  • Citrón ‐ očistit to vnitřní znečištění.

Bachovy esence na vnitřní očistu

  • Crab apple ‐ očista od vnitřních pocitů špíny.
  • Pine ‐ proti pocitům viny.

Moje ne znamená NE

Je až k nevíře, jak slabý člověk dokáže převzít myšlenku, že je špatný jen proto, že řekl NE. Ne znamená NE a nic mezitím. Pokud na NE ten druhý řekne, že to vnímáte špatně, je to psychopat. Velmi časté je to mezi partnery, ale vlastně je to všude kolem nás.

Protože než než to NE vyslovím, dělám vše pro to, aby vztah byl krásný. Pokud zjistím, že i přes tu moji snahu je pořád něco blbě, končím.

A někdy skončím i bez snahy.

Manipulace ve vztahu

Kdysi jsem se rozešla s přítelem a měla jsem nového přítele. Ten starý mi chtěl vyhrožovat, že mé lechtivé fotky přepošle tomu mému novému příteli. Řekla jsem mu, že super. Novému příteli jsem tuto skutečnost oznámila s přáním, ať se pokochá. A on mi udělal žárlivou scénu! Skončil u mě. Když někdo žárlí na něco v minulosti, kdy jsme se neznali, co bude dělat v přítomnosti, když je nevyrovnaný s minulostí? Fuj. Pryč.

Manipulace, vůně, Bachovy esence a spoustu dalšího probíráme v online kurzu Labyrint duše, klikněte zde:

To stejné i v situaci, kdy jsme spolu. Pokud se mi něco nelíbí, řeknu to HNED. Ne až za rok. Pokud začne druhý útočit na partnera se záležitostmi, které se staly před dlouhou dobou, je to manipulace a prchejte pryč!

Naštěstí u mě všichni tito lidé (moje lekce) zmizeli v propadlišti dějin. A já díky své tvrdosti, v této přítomnosti, zažívám krásu, férovost a čestnost. Vím, na čem s mými blízkými jsem. Milujeme se, když máme vztek. V bezpečí se vyvztekáme, když máme bolest. V bezpečí a důvěře se obejmeme bez toho, aby ten druhý po nás švihl tou bolestí z minula s cílem ještě více nás ponížit a ublížit.

Řeknu vám že to, kolik negace a zla je v některých lidech jen díky nezpracovaným emocím z minulosti, je někdy až neuvěřitelné. V dnešní době, kdy si můžeme žít v klidu a lásce.

Láska

Srdce na obloze z mraků jsem vyfotila jednoho den, kdy jsem meditovala

Láska je o tom, že přijímáte sami sebe takoví jací jste. Dokážeme být sami ze sebou, a druhého máme vedle sebe ne jako svoji žumpu, do které kdykoliv si smyslíme, vhodíme své vlastní problémy, ale máte toho druhého jako krásu života.

Ať se vám daří, přátelé!

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů