Smutek, úzkosti. Strach.

Lidem po Koko víru smrděly citrusy jako hovňajs. Nově lidé šíleli po vůni Kadidla. 

A z toho vznikla krásná směs s názvem:

Směs lidské odvahy

Do 50ml rostlinného oleje nakapeme:

  • 15 kapek Kadidla – emocionální detox a pocit celistvosti. Proti kletbám. Milost.
  • 3 kapky Kozlíku – pomáhá roztříštěnou mysl a rozprsknutou energii vycentrovat. Nesmí se dát více, jinak má opačný efekt!
  • 10 kapek Grepu – podporuje jak Kozlíka, tak Kadidlo. Uklidňuje obavy ohledně budoucnosti.
  • 20 kapek mandarinky – v této kombinaci s výše uvedenými éterickými oleji podporuje oslavu života.

Směs je velmi silná. Voní zvláštně, každý ji ihned zaznamená a i když se někomu zdá, že nevoní, tak mu voní a nemůže se od ní odpoutat.

Původně jsem si ji namíchala pro sebe, když nás po osmi měsících zákazu práce a nezájmu, pustili zase pracovat. Namíchala jsem si ji do aromalampy a do směsi, kterou masíruji lidi. Uchvátila mě! A co víc – všichni klienti, kteří za toto období za mnou přišli, jsou stejného názoru. Famózní zklidňující účinky na psychiku! Proti úzkostem, šokům, přesycení negacemi.

Každý človíček má jiný příběh, každý človíček věnuje pozornost něčemu jinému. Co mají všichni společného je to, že se věnují katastrofám, místo oslavě života.

Pokud vás přátelé nějaké zprávy nebo lidi rozhodí, vypněte je, odejděte. Zkuste v sobě najít klid. Jsme silnější než si myslíme a moc nad námi má pouze to, co přijmeme za svou „pravdu“. Nelze pak pohnout s člověkem, který uvěřil něčemu, co mu posedlo mysl. Díky této posedlosti bude nacházet „důkazy“. Je zvláštní, že si lidé vybírají to, co jim ubližuje a co je paralyzuje, místo toho, aby se zaměřili na to, co jim dodá pocit klidu a síly.

To čemu věnuji pozornost se násobí. To je zákon vesmíru.

Jste silnější než si myslíte! 

Ps: k tomu se hodí tento vtip, který mi jednou přišel do messengru. Je booží, akorát nevím, jestli pro každého! Klikněte zde.

A Ps2: tady takové malé zamyšlení, copak vidíte jako první? Také není pro každého. chichi Klikněte zde.

Humor totiž léčí.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů