Parfémy a Alchymista

Znáte pana Alchymistu z Brna, přátelé? Jestli ne, tak klikněte zde.

Byla jsem u něj jednoho dne na namíchání té své pravé vůně. A doporučuji. Doporučuji ho i přesto, že používá syntetické vůně. Alchymista nachází cestu k Duši. A tento pán to umí…

Nemám ráda syntetiku, ale také nemám ráda něco odsoudit jen proto, že to nemám ráda. A tak jsem se vydala poznat někoho, kdo mě přitahoval svým názvem firmy, vůněmi a příběhy…

První co mě zaujalo bylo to, že i když pan Alchymista používá syntetiku, že mě to vlastně nijak nedráždilo! Nemohu moc pobývat ani v drogerii, protože začnu pšíkat, kýchat, slzet. A slzet. Bohužel ne dojetím… 

A co ale hodně dostalo bylo prostředí. IHNED jsem se přemístila do Grassu, Indie…zvlášť kdy úplně první vůně, kterou mi dal pan Alchymista přivonět byl musk.

Vůně nás dokáží rozhodit, nebo pohladit. Vůně nás dokáže přenést do minulosti…

Vůně působí na naše vzpomínky v limbickém systému, dokáže nás přenést do daleké minulosti…
A já se tou vůní přemístila lusknutím prstů do Indie, kde jsme byli ve Varanasí. Tam jsme navštívili botanika, léčitele a celé Varanasí se mi silně zapsalo do srdíčka.

U pana Alchymisty jsem se skoro rozbrečela.

Únava z předešlých dní (den po festivalu Aromaterapie a bylinky, kde jsme byli celý den k dispozici lidem), únava z dnešní doby a moje stýskání po cestování… tyto všechny emoce se vyplavily najednou a já jen tiše seděla v koutku a sledovala klidné chování, pohyby při výběru vůní a míchání parfému. Dokonalý zážitek… dokonalé souznění.

Pan Alchymista se totiž nejdříve zeptá, na co chcete parfém. V té době, v té chvíli jsem vnímala, že potřebuji klid. Porozumění. Náruč, která mě přijme takovou jaká jsem. Bez keců, bez posuzování. Aby to bylo jen pro mě a souznění…  Asi v té chvíli toho přání dává člověk své přání podvědomě na něco konkrétního. Myšlenku na člověka, který není rodina ale je takový? Dává do toho svůj stav mysli, emoce… a já prostě byla smutná, teskná, ubolavěná.

Na konci krásného sezení jsem projevila údiv nad tím, že je to syntetika a já tady sedím a nasávám. Jako COŽE??!!

Nádherné balení…

A pan Alchymista mě opět dostal svou odpovědí:

„Víte, já mám astma (!!!!!). Proto volím takové vůně, které jsou jemné a přitom hluboké. Jednu vůni nechávám na sebe působit i více jak dva týdny. Mám velmi jemný nos, takže cítím i ve spánku. Dbám na kvalitu.“ …. a mnoho, mnoho dalšího. Protože TENTO ČLOVĚK si zaslouží, abychom o něm věděli. A já mám možná svého dalšího učitele?

DĚKUJI. 

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů