Vesmírný terapeut moře

Moře je velmi, velmi léčivé. Proto se snažíme s manželem vždy po nějakém otřesném, těžkém zážitku jet k moři. Například po lockdownu.

Když jsme přijeli, bouřilo, rachotilo, řvalo, mlátilo a smetlo všechno co mu vešlo do cesty.

Bylo to jako terapeut. Neříkalo mi, ať jsem klidná že všechno je v pořádku, když to tak svým lidským srdcem nevnímám, nevidím a necítím.

Moře posiluje naši obrany – schopnost.

Nervalo mi do hlavy, že všechno je jak má být.

Ani mě neposuzovalo, jestli jsem dostatečně duchovně zralá a situaci kolem koko.aviru vidím z vyššího principu. Kdepak. Tohle nedělá soucítící bytost. A už vůbec ne bytost upřímná k sebe sama. Nelže. Nemá růžové brýle. Prostě jen je. A tady úplně přesně bylo se mnou. Vesmírný terapeut.

Účinky moře

Miluju moře, mám respekt před oceány. Mořská voda posiluje tělo:

  • proti virům
  • nízké vnitřní obraně
  • bakteriím
  • patogenům.

Omluvte mou prezentaci ve videu, moře bylo divočejší a já byla jen trochu chráněna pár vyčnívajícími kameny. Nicméně i tak to se mnou hezky cloumalo. Ale na druhou stranu je ze mě cítit obrovské ŠTĚSTÍ. Sosejte přátelé, sosejte aspoň na dálku.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Když je doba klidu, moře je v klidu. Když se změní okolí kolem, zvedne se i moře. Přesně jako lidská psychika. Jako emoce. Je dobré dát průchod svým emocím. Je potřeba vyhodit odpadky z hlavy, vyprázdnit ji emočním řvaním, ječením… Zchladit vařící a vroucí emoce.

Bylo to BOŽÍ, ta terapie mořem. Očista dočista. S vůní slaměnky a levandule. Psala jsem o ní zde.

Naciťuji se na klid, lásku a celomořský mír.

Vůně moře čistí lymfu, čich, mysl.

Mořská voda je prostě nejlepší spirituální médium. Spolu s lesem (bydlím v lese, takže o lese budu psát hodně – prostě les nebo moře, každý má jinou vibraci) dokáží uzdravit tělo a Duši člověka. 😍 O pár dní později už bylo moře takto tiché. A i nás zklidnilo neskutečně:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jednině TEĎ je to pravdivé v našem systému. Ne včera, ne zítra, ale TEĎ.

Děkuji.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů