Vesmírný terapeut moře

Moře je velmi, velmi léčivé. Proto se snažíme s manželem vždy po nějakém otřesném, těžkém zážitku jet k moři. Například po lockdownu.

Když jsme přijeli, bouřilo, rachotilo, řvalo, mlátilo a smetlo všechno co mu vešlo do cesty.

Bylo to jako terapeut. Neříkalo mi, ať jsem klidná že všechno je v pořádku, když to tak svým lidským srdcem nevnímám, nevidím a necítím.

Moře posiluje naši obrany – schopnost.

Nervalo mi do hlavy, že všechno je jak má být.

Ani mě neposuzovalo, jestli jsem dostatečně duchovně zralá a situaci kolem koko.aviru vidím z vyššího principu. Kdepak. Tohle nedělá soucítící bytost. A už vůbec ne bytost upřímná k sebe sama. Nelže. Nemá růžové brýle. Prostě jen je. A tady úplně přesně bylo se mnou. Vesmírný terapeut.

Účinky moře

Miluju moře, mám respekt před oceány. Mořská voda posiluje tělo:

  • proti virům
  • nízké vnitřní obraně
  • bakteriím
  • patogenům.

Omluvte mou prezentaci ve videu, moře bylo divočejší a já byla jen trochu chráněna pár vyčnívajícími kameny. Nicméně i tak to se mnou hezky cloumalo. Ale na druhou stranu je ze mě cítit obrovské ŠTĚSTÍ. Sosejte přátelé, sosejte aspoň na dálku.

Když je doba klidu, moře je v klidu. Když se změní okolí kolem, zvedne se i moře. Přesně jako lidská psychika. Jako emoce. Je dobré dát průchod svým emocím. Je potřeba vyhodit odpadky z hlavy, vyprázdnit ji emočním řvaním, ječením… Zchladit vařící a vroucí emoce.

Bylo to BOŽÍ, ta terapie mořem. Očista dočista. S vůní slaměnky a levandule. Psala jsem o ní zde.

Naciťuji se na klid, lásku a celomořský mír.

Vůně moře čistí lymfu, čich, mysl.

Mořská voda je prostě nejlepší spirituální médium. Spolu s lesem (bydlím v lese, takže o lese budu psát hodně – prostě les nebo moře, každý má jinou vibraci) dokáží uzdravit tělo a Duši člověka. 😍 O pár dní později už bylo moře takto tiché. A i nás zklidnilo neskutečně:

Jednině TEĎ je to pravdivé v našem systému. Ne včera, ne zítra, ale TEĎ. I o tom to bude v mém online klubu Moci si pomoci. Informace o klubu zde.

Děkuji.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů