Vůně absolue pomerančového květu

Absolutně absolutní vůně pomerančového květu, se absolutně nedá s ničím srovnat. Vůně pomerančových květů získaná ne destilací, ale formou zvanou absolue je teď moje nová závislost.

Mám ji od Aroma ateliér. Volala jsem Katce Kloudové, že je to úžas.

A byla jsem poučena, že sice všichni aromaterapeuti vědí, že destilované pomerančové květy se nazývají Neroli, ale pomerančové květy získané formou absolue se prostě nazývají pomerančové květy získané formou absolue. Hotovo. Pro mě a pro spoustu aromaterapeutů úplná novinka. Úžas!

Byli jsme s manželem destilovat Neroli v Itálii.

Babi, která měla v roce 2019 96 let. Tam, kde jsme byli destilovat pomerančové květy sbírají a destilují Neroli od roku 1850.

Všechno mám v mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie, kde mám přímo jedno okýnko s videi věnované pomerančovému stromu. Okýnko má název Svatá trojice, protože z pomerančového stromu získáváme celkem tři odlišné éterické oleje. A pochopitelně ze všech citrusových stromů máme tyto tři éterické oleje.

Co se týče této vůně absolue z pomerančových květů, nedá se srovnat s destilovaným pomerančovým květem. Toto absolue je krásnější, plnější, výraznější, erotičtější, a to až tak, že při ňufnutí k uzavřené lahvičce mám smyslový orgasmus! Prostě úžas.

A jak říkám v mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie, absolue se neřadí k aromaterapii a zvlášť „ortodoxní“ aromaterapeuti jsou na toto velmi citliví.

Já Xenie Bodorík Pilíková a můj manžel Pavel na destilaci pomerančového květu

Tato vůně absolue je vhodná do parfémů.

Nicméně si s ní dělám aroma – terapii a prostě úžas. Jennifer Peace Rhind říká, že jak absolue, tak éterický olej mají podobné účinky, protože mají v sobě stejné biochemické složky.

Účinky absolue pomerančového květu

  • zklidňuje
  • uvolňuje
  • navozuje silné pocity štěstí
  • vhodný při šoku
  • harmonizátor parfémů
  • harmonizuje psychiku žen ať už při menstruaci, tak v menopauze

Absolue pomerančového květu je prostě absolutně orgasmické.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů