Vůně absolue pomerančového květu

Absolutně absolutní vůně pomerančového květu, se absolutně nedá s ničím srovnat. Vůně pomerančových květů získaná ne destilací, ale formou zvanou absolue je teď moje nová závislost.

Mám ji od Aroma ateliér. Volala jsem Katce Kloudové, že je to úžas.

A byla jsem poučena, že sice všichni aromaterapeuti vědí, že destilované pomerančové květy se nazývají Neroli, ale pomerančové květy získané formou absolue se prostě nazývají pomerančové květy získané formou absolue. Hotovo. Pro mě a pro spoustu aromaterapeutů úplná novinka. Úžas!

Byli jsme s manželem destilovat Neroli v Itálii.

Babi, která měla v roce 2019 96 let. Tam, kde jsme byli destilovat pomerančové květy sbírají a destilují Neroli od roku 1850.

Všechno mám v mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie, kde mám přímo jedno okýnko s videi věnované pomerančovému stromu. Okýnko má název Svatá trojice, protože z pomerančového stromu získáváme celkem tři odlišné éterické oleje. A pochopitelně ze všech citrusových stromů máme tyto tři éterické oleje.

Co se týče této vůně absolue z pomerančových květů, nedá se srovnat s destilovaným pomerančovým květem. Toto absolue je krásnější, plnější, výraznější, erotičtější, a to až tak, že při ňufnutí k uzavřené lahvičce mám smyslový orgasmus! Prostě úžas.

A jak říkám v mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie, absolue se neřadí k aromaterapii a zvlášť „ortodoxní“ aromaterapeuti jsou na toto velmi citliví.

Já Xenie Bodorík Pilíková a můj manžel Pavel na destilaci pomerančového květu

Tato vůně absolue je vhodná do parfémů.

Nicméně si s ní dělám aroma – terapii a prostě úžas. Jennifer Peace Rhind říká, že jak absolue, tak éterický olej mají podobné účinky, protože mají v sobě stejné biochemické složky.

Účinky absolue pomerančového květu

  • zklidňuje
  • uvolňuje
  • navozuje silné pocity štěstí
  • vhodný při šoku
  • harmonizátor parfémů
  • harmonizuje psychiku žen ať už při menstruaci, tak v menopauze

Absolue pomerančového květu je prostě absolutně orgasmické.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů