Adventní svíčky a éterické oleje

Na adventním věnci jsou 4 svíčky. Tři barvy fialové, jedna růžová. A každou neděli, počínaje 1.12. až do vánoc se zapaluje jedna svíčka.

První adventní svíčka

První svíce má název NADĚJE. Pro mě naději evokuje vůně NEROLI. Neroli je z květů pomerančovníku. Rozkvete radost. Působí výborně na nervy, proti depresím, zklidňuje, pomáhá odstranit jedy z těla. Když jsme byli na destilaci Neroli v Itálii, naděje nás doprovázela celou cestu. Minul nás uragán o fous, záplavy, a jiné katastrofy.

Druhá adventní svíčka

Druhá svíce je symbolem pro MÍR. Mír, to je pro mě jednoznačně KADIDLO. Pomáhá udržovat hranice, dává do rovnováhy přijímání a dávání. Má v sobě silnou myšlenku, že stačí jen být.

Třetí adventní svíčka

Třetí svíce nese název přátelství. Pro mě přátelství znamená éterický olej LITSEA CUBEBA. Říká se mu i éterický olej pro hosty. A to proto, že je výrazně antivirový a výborný tam, kde je hodně lidí. Také skoro všem voní. Když jsem měla přednášku pro dvěstě lidí, nechala jsem éterický olej Litseu Cubebu kolovat. Pak jsem se zeptala lidí, komu smrděla. Zvedly se pouze dvě ruce z toho obrovského množství.

Čtvrtá adventní svíčka

Čtvrtá svíce známená LÁSKU. No jasně, že se každému vybaví RŮŽE. Nicméně o vánocích je láska něco víc. Je to pro mě láska bez manipulace. S klidnými emocemi. Proto volím MEDUŇKU. Zklidňuje bolavé srdce a je vhodná i pro týrané lidičky. Pro ty, kteří se nechají snadno ovládat. Zároveň odstraňuje podezíravost.

Doladila bych celou adventní směs éterickým olejem z BOROVICE. V ní je síla moudrých vztahů. Napojení na nebe a zem. Výborná proti pocitům viny.

Pokud vás zajímají éterické oleje a jejich působení a použití na fyzické tělo, mám k dispozici můj online kurz s názvem Vstupní brána k srdci aromaterapie, aneb jak si moci v nemoci pomoci.

Přátelé, krásný sváteční čas přátelé.

Ať máme v sobě pocit lásky. Ať vás provází vědomí, že na světě nejsme nikdy sami. Pro mě nejvíce bolestivé bylo vědomí opuštěnosti. A tak vás hladím aspoň na dálku a přeji slunce v duši.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů