Nejchutnější hruška a její účinky

Hrušky miluju!

A že mi manžel koupí hrušku s mým jménem Xenie, to jsem skutečně nečekala.

Jablka a hrušky z obchodu nemůžu jíst, protože mě po nich, respektive myslím si, že po pesticidech které v nich jsou, pálí žáha. Toto mám až teď, na starý kolena. Dříve jsem s tím byla v pohodě. Většinou si kupuji u sadařů, nebo mi donesou klienti, případně si koupím v bio kvalitě. I když ani v té bio kvalitě, hlavně jablka, mi moje tělo někdy nepřijme.

Ovšem pokud existuje hruška Xenie, všechno jde stranou! A musím říct, že je velmi slaďounká a překvapivě jsem z ní byla v pohodě.

Darka. D. napsala:
Xeni, ta hruška Xenia je odrůda a originál jméno je Nojabrskaja. Je podzimní hruškou, jednou z nejchutnějších, jako tvoje osobnost.

Účinky hrušek

  • Hrušky jsou hodně zdravé a vždy je doporučuji jíst těhotným ženám a lidem s poruchami krve. Obsahují totiž kyselinu listovou. A ta je boží pro růst miminka a pro dobrou náladu.
  • Hrušky jsou úžasné na střeva, ale musí být hodně zralé, jinak nadnáší tělo jako nafukovací balón.
  • Čistí střeva a tepelně upravené hrušky se podávají při průjmu. Já osobně nemám moc ráda kompot z jablek a hrušek. Občas je zkouším péct. Miluji jablka i hrušky syrové. Každopádně kompot z hrušky je úžasný při horečkách.
  • Hruška podporuje žaludek, je vhodná při diruetikách, na močový měchýř, na srdce a cévy.
  • Odkyseluje organismus.
  • Pomáhá při hubnutí.

Jdu vykoupit Xenii. Ať se cítím krásně a mladě.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů