Jen tak být a vše přijmout

Jen tak být, vše přijmout je v mnohých těžkých situacích ohromně obtížné. Člověk do této fáze dojde ve chvíli, kdy padne na dno.

  • Už není kam.
  • Už není kde.
  • Už není co.

A kolikrát už není ani s kým, protože většina lidí ráda žije v bublině a té kruté reality se bojí. Nalhávají si duchovno, a motivační kecy. Jenže když padáte, hlavně poprvé, ale opravdu padáte k smrti, žádné motivační kecy vám nepomůžou. Ani myšlenky. Prostě si tím musíte krutě projít. Můj příběh zde.

Pokud někdo v té vaší těžké chvíli, teď TEĎ říká, jak se vše zlepšuje, a je to pro „vaše dobro“ je to bezcitný nemorální debil, který znevažuje utrpení druhých. Protože ano, mě osobně důvěra ve vesmír a krásnou smrt neskutečně pomáhá, ale lidem kteří neví kudy kam pomůže v této chvíli pomoc FYZICKÁ. Je to jak kdyby někdo masivně krvácel, a my mu místo zastavení krvácení kroužili rukama nad ránou. Umře!

Kompozice voňavých molekul:

Jen tak být, vše přijmout

Do 50 ml rostlinného oleje:

  • 10 kapek nardu – pokora
  • 5 kapek růže – přijetí situace bez pocitu oběti
  • 5 kapek ylangu – uvolnění
  • 10 kapek vavřínu – ochrana lidství
  • 20 kapek bergamotu – uvolnit samonasranost

Kompozice je vhodná buď pouze na 🎑 noc (bergamot je fotosenzitivní, na sluníčku způsobuje skvrny)😍 anebo na tu část těla, která je sluníčku schovaná.

O éterických olejích, jejich psychologických, duchovních a fyzických účincích mám celý online kurz z více než 129 videi, MP3 nahrávkami a PDF. Klikněte zde. A určitě jste si všimli nardu a růže, dvou vysoce spirituálních rostlin, které doprovázely i Ježíše na jeho cestě v utrpení.

Nejnabušenější kurz aromaterapie za super cenu

I když padneme na dno, i když nás všichni opustí, andělé, vesmír jsou s námi. Vlastní vnitřní sílu máme totiž v SOBĚ. Jen skrz nás nám přijde pomoc. Jen skrz nás si přitáhneme ty, kteří nám pomohou a kteří v tu chvíli patří do našeho života. Lidi přichází a odchází…ale duchovní pomoc tady vždycky je.

Když nemohu změnit situaci, musím změnit svůj postoj k ní. Ale je potřeba si uvědomit, že v davu si spousta lidí myslí, že když „se to děje“ tak určitě „už někdo pomohl, zasáhl“.

Ale ve skutečnosti nezasáhne a nepomůže nikdo, protože „si každý jen myslí a domnívá se, že…“. Z toho důvodu je velmi důležitá REALITA a FYZIČNO. A až potom duchovno a s tím spojené psychično. Nejdřív zachráním život a až pak probírám psychiku proč, a důvody, a bla bla.

Když se hroutí staré, vždy vzniká nové. Tomu se říká koloběh. Koloběh je v latině cirkulus, tedy kruh. Jeden kruh se uzavře a druhý zase otevře. Tomu se říká sprirála. A těch spirál máme i v matematice víc. (To víte, mám studující dceru, která mi to hezky vysvětluje a já si to studentské dám do svého „vesmírného“ 🙂 ) Jen zamýšlet se nad spirálami je nádherná meditace a spoustu AHA momentů. V kruhu a spirále je prostě život.

A tak nám všem přeji, aby se ten kruh neuzavřel moc natěstno a neudusil nás. Abychom se netočili v kruhu, ale vstoupili do vesmírné spirály a vynesli se až do nebes.


Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů