Kaštan – bachovy esence a aromaterapie

Víte o tom, že máme z kaštanových stromů celkem čtyři bachovy esence

V přírodě jsem nasávala plnými doušky energie, sledovala hmyz, rostliny, bylinky.

Když jsem se blížila k „hnízdu“ jírovce, cítila jsem zvláštní vůni. Pro mě nádhernou.

Květy jsou veliké. Připadali mi jako vánoční ozdoba. Svíčka?? Naděje? Strom je těmi velkými květy obsypán. To mi dává logiku.

White chesnut

Bílý kaštan se v Bachových esencích používá pro lidi, kteří si stále z něčím dělají starosti. Pořád si něco představují a nedá jim to spát. Mají plnou hlavu myšlenek, až z toho mají „těžkou“ hlavu. Což je, když se podíváme na ten strom, úplně mega obtěžkán těmi květy, úplně k věci.

A možná i proto směřují nahoru? Aby člověk svoje myšlenky odevzdal nebi a netáhly ho ty jeho myšlenky do těžkostí k zemi? No. Nad tím se zamyslíme na kurzu Bachovy esence a aromaterapie. K této esenci je nádherný éterický olej z bílého grepu. 

Vstoupit na představení kurzu Bachovy esence a aromaterapie I.

Chesnut bud

Pak máme Bachovku Chesnut Bud, pupence z Jírovce. Ta je pro lidi, kteří se neumí poučit že svých chyb a stále je opakují. 

Red Chesnut – to je červeně kvetoucí Jírovec. Tato Bachova esence je na pozitivní myšlení. Pro lidi, kteří se přehnaně starají o druhé. Třeba tchyně, nebo babička. Anebo dnešní novodobé maminky. 

Sweet chesnut

A pak máme Sweet chesnut. Mňaaaaaam! Ta je z jedlého kaštanu. Tato esence osvobozuje. Je pro lidi, kteří se ocitnou v bezvýchodné situaci. (to, že druzí vidí řešení druhého člověka, není podstatné. Podstatný je pocit postiženého, že On východisko nevidí. A žádné kecy kolem nepomůžou.) Sweet chesnut už pomohl i mě. Mockrát. Řadím k němu éterický olej z cistu. 

Aromaterapii probírám i v mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie zde. Éterické oleje jsou nádherným silovým doplňkem Bachových esencí. Tajemství, podle čeho se rozhodneme je trošku o více znalostech, ale dokáže to krásně tu směs vytůnit.

Vědomí, že zvládneme cokoliv nám pomůže hodně změnit život.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů