Kila navíc…

… jsou tady vaanoocee! Ovšem na reklamě z roku 1929 je napsáno, že: „hubenost jest nepřítelem krásy!“

Ano, tohle přesně jsem teď chtěla čísti. 😂

Akorát teda nepotřebuji v nižádném případě jakési bonbóny. Stačí mi můj vrozený apetit, kterýžto nyní, před nastávajícími svátky vánočními jest rozežraný, chutí málo vybíravý a dle mého skromného názoru je zde nutno pomýšleti, že žena jsem již něco pamatující, takříkajíc dle zákonitých předpisů již taková pochoutka sama o sobě, takže kila skáčíc na mě již jen při pohledu na cokoliv, berouc zřetel na mou pěstěnou postavu, jsouc všechno bohulibé navěky.

Nemíti kila navíc, toť mohou přímo býti snůškou různých útrap, jež zove se že nezobe cukroví vánoční. Milostivá já i vy jsme si rovni a každý nesoulad zažene jen vyvinutá žena, svorně se přesvědčíme všech kolem. Neboť kouzlo domova zvyšuje korpulentní žena, tohož jest známo po staletí, žeáno. 😁😂

Takže svorně radostně vstříc vánocům si umožníme pokojně, jelikož spokojená ženuška jest zaručený výsledek rodinného krbu, teplého a milého.

Ano. Vánoce jsou tady. 

Fotka z muzea v Českém Krumlově vyrobiti byla nucena, jakožto vánoce za dveřmi a já přežrána

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů