Kočky, naše ruce a léčení energií

Na dovolené jsem si všimla ležící, smutné a apatické kočičky. Ležela nehnutě, plakala a nemohla chodit. Na zadní nožičce měla dvě hluboké, krví zaschlé díry. 

Něčím mě přitahovala. Pomalu jsem se k ní blížila, abych ji nevystrašila. Nedůvěřivě se na mě dívala, trochu prskala, ale nechala mě přijít až k ní. 

Všimla jsem si, že díky tomu zranění dost trpí. Protože jsem s sebou neměla svou homeopatické lékárničku, napadlo mě přiložit k ní ruku a zkusit jí dávat energii. 

Ze začátku se nic nedělo. Kočička byla stáhnutá, nedůvěřivá a kdyby mohla, asi by mě sekla drápkem.

Ale po chvilce se uvolnila, začala místo prskání slabě vrnět a nechala mě mít ruce v její blízkosti. Dokonce mě svým ocáskem „objala“, abych tu ruku NEODTÁHLA, ale nechala působit. Abych zůstala. 

Byl to krásný pocit. 

Proč to píši? Abychom si uvědomili, že naše ruce dokážou léčit. Samozřejmě, že když má někdo podezření na infarkt, nebo mrtvici, OKAMŽITĚ voláme lékaře! Není nic strašnějšího, než si v této chvili hrát s energiemi. 

Ale na druhou stranu, pokud tu záchranku zavoláme a nemusíme zastavovat stříkající krvácení tlakem v ráně, máme volné ruce, klidně můžeme své ruce přiložit třeba na srdíčko, nebo NAD ránu a pomoci tak človíčkovi překonat nejhorší.

Ne náhodou si sami přikládáme ruce na místo, kam se praštíme. 

Hladíme malé dítě, nebo někoho, komu je smutno, abychom ho utěšili. 

Držíme se za ruce.

Ruce, to je prodloužené srdce. Pokud je srdce tvrdé, ruce mlátí hlava nehlava. Pokud je srdce plné lásky, ruce léčí. VŠECHNY RUCE přátelé…. i ty vaše. 

Úvodní fotku Damiána, tmavé kočky, fotila fotografka Marta Zavřelová a mohu ji publikovat s jejím laskavým svolením. Děkuji.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů