Měsíc hulí pačuli

Na 90% jsem o tom přesvědčena. Důkaž je na této fotce, kterou jsem vyfotila při jednom z těch kouzelných úplňků. 

A proč si myslím, že měsíc hulí zrovna pačuli?

Éterický olej pačuli:

  • Pačuli dorovnává – podle mě – všechny čakry. A na fotce je přistižen měsíc, jak vysílá všechny spektra barev. (Jasný důkaz hulení měsíce). smích
  • Pačuli uzemňuje, a měsíc se zřejmě snaží dostat k nám na zem.
  • Pačuli je výborné na kůži. Kůže je ochrana mezi vnitřním a vnějším světem. A měsíc nám zřejmě chtěl sdělit, že je vše v pořádku, i ty naše rány, které dostáváme. Na kůži se to pak projeví v podobě ekzémů, akné, jizev, zánětů atd.
  • Měsíc vládne noci, a v noci se spousta věcí schová. A také vyleze napovrch. Měsíc hulící na nebi pačuli tu zem a problémy zde bere s nadhledem.
  • Pačuli je spíše energií sluneční. Zřejmě se měsíc chce rozmnožit s druhým pohlavím. To je prý u hulení běžné.
  • Měsíc nám zřejmě chtěl na této fotce ukázat, že těch zbývajících 10% hulí i něco jiného, než pačuli. Něco, co pomáhá dostat se k lásce, klidu a světovému míru. I když vůně pačuli patří k 60tým letům minulého století a Hipísákům. Sexu, radosti a rokenrolu.

Měsíc prostě tento měsíc ví, co dělá.

Takže přátelé, buďme jako měsíc!

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů