Na viry, koronavirus a bolesti

Další směs, která je úžasná na viry, a to i ty korunované.

Palma růžová je éterický olej, který vůní připomíná drahý a vzácný éterický olej z růžového dřeva. 😍 

  • Je bohatá na geraniol
  • Hladí psychiku
  • Má antimikrobiálními účinky
  • Je známá svými čisticími účinky.
  • Je vynikající proti bolesti svalů, menstruační bolesti
  • Na infekce

V mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie probírám v okýnku číslo čtyři s názvem Transformace celkem pět druhů éterických olejů z trávy. Na kurz klikněte zde. Zahrnuta je i meduňka.

Také doporučuji na seznámení se se mnou a aromaterapií online kurz Aromaterapie pro začátečníky zde.

Hřebíček listy je silný éterický olej. Patří mezi horké oleje. Nesmí se neředěný na pokožku.

  • Vynikající jako prevence při nachlazení
  • Výborný na kašel
  • Napomáhá tvorbu hlenu

Pozor u hřebíčku listy na ředění. Obecně Tisserand nedoporučuje překračovat 0.5% ředění (1 kapka do 10ml – více v mém online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie, není to na pár vět v článku). Dále může inhibovat krev, nesmí těhotné. Může dráždit pokožku.

Eukalyptus polybractea je jemný eukalyptus. Dříve byl doporučován i pro kojence při nachlazení. Dnes se od toho upustilo, kvůli 1.8 cineolu. A to i přesto, že ho obsahuje málo. Každopádně 1 kapka 💧 ve směsi nikoho nezabije. Koho zabije, jsou víry, plísně. A toto my chceme, že ano. Tento éterický olej je VYNIKAJÍCÍ na při chřipkové epidemii, bolesti svalů, při migréně a ulevuje svědivé pokožce.

Tymián linalool je silně protizánětlivý. Zmírňuje záněty i bolesti kloubů. Jeho silnější bratr tymián thymol je bombou na chřipku. Nicméně b.s thymol je dost silný a nesmí ho děti, kojící a těhotné. Video o tymiánech jsem natočila už před lety na youtube zde.

Celá směs pomáhá jak tělu, tak duši. Voní „zdravotně“. 😍

Použití směsi na koronavir

Můžeme nakapat do aromalampy. Tam doporučuji z každého éterického oleje 2 kapky. Pokud jsou přítomny děti, tak polovinu dávky. Do misky s vodou nakapu přímo éterické oleje

Pokud se chci směsí mazat, tak recept je na 100ml rostlinného oleje. Nejčastější rostlinný olej v bio kvalitě se používá mandlový nebo meruňkový. Určitě je super, pokud máme rostlinný olej z kmínu.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů