Parfém Archanděla Chamuela – láska

Léčení Duše

… zvládne příroda.

Dnes jsem si ráno uvařila kávu do termosky a vydala se kochat. Načerpat sílu a energii vycházejícího slunce a sněhu.

Vylezla jsem z lesa, kde máme celkem tmu, i když je les bez listí. Sluneční paprsky se k nám dostanou velmi sporadicky, ale nám to nevadí. Stačí udělat pár kroků a je rázem Slunce jedno jasné, vládce náš nejjasnější. 

Ovšem to, co jsem zažila bylo pro mě nečekané. Ukázaly se mi schody do nebe.

Archanděl Chamuel

Archanděli Chamuelovi patří růžová barva. Tento archanděl je teď potřeba jako sůl, přátelé! Pomáhá zvládat emoce, které se vyloupnou napovrch ve chvílích nemocné Duše a těla. Tento archanděl přímo řídí andělé Lásky.

Zjevil se mi hned druhý den po mém živém vysílání na Valentýna v naší uzavřené skupince Přírodní lékárna aromadary, kde jsem vysílala na téma Láska. To nevymyslím ani kdybych chtěla! 

Záznam živého vysílání je zde:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tito andělé v čele se svým šéfem pomáhají zvládnout upřímnou komunikaci. Toto všechno jsme včera probírali a až teď mi, při pohledu na schody do nebe docvaklo, že jsem „jela“ v energiích Archanděla Chamuela.

Nejdřív se mi na nebi ukázal anděl, který se změnil ve Schody do nebe. Symbolicky to znamená, že ve fyzickém světě je potřeba odlehčit co nejvíce starostem, bolestem, obavách, strachu... a to jsou všechno kecy, které je těžké prožít. Pokud ovšem zajdete do přírody, tak se rázem všechno krásné stává skutečností, ať je tíha z pozemského života jakkoliv těžká. 

A nejenom v přírodě se všechno krásné stává skutečností, ale toto se děje i s pomocí vůně, která dokáže obejmout ustaranou Duši a pohladit zlámané tělo každého človíčka.

Parfém Archanděla Chamuela

Do 10ml rostlinného oleje z mandlí nakapeme:

  • 3 kapky éterického oleje z růže
  • 2 kapky éterického oleje z kadidla
  • 1 kapku gerániového éterického oleje
  • 1 kapku heřmánku modrého
  • 1 kapku majoránky

Účinky kompozice s názvem Archanděl Chamuel

Tato směs:

  • pohladí a pomůže dát dohromady naše rozkopané vnitřní dítě.
  • pomůže očistit poplivanou Duši a pochopit zneužití naší důvěry, opuštění a ledovou samotu svírající naše srdce v okovech. 

Někdy nahlédněte do kočárku, kde sedí dítě tak cca do 1 roku. Jak hledí důvěřivě na svět, dudá si dudýnka a je nevinné.

To jste vy, já, oni… MY VŠICHNI.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů