A už je tady pomalu jaarooo!! Moc zimy je pryč.

A víte o tom, že sněženky, i když jsou jedovaté, tak obsahují látku galantamin, který pomáhá s léčbou Alzheimerovy nemoci? Pomáhá s pamětí. Ale POZOR. Je jedovatá, je potřeba s ní zacházet velmi opatrně. Raději se poraďte přátelé s lékařem.

A její poselství?

Poselství sněženky

Zvoním jako zvoneček, že zima si vykopala hrobeček. (chichi, ano, opět mám chvilku poéézie)

Vypadám jako lampička, co otevírá tvoje víčka, abys do sebe dal človíčku více světla a tma v tobě utekla. 

Aby sis vzpomněl na to, že život není jen o tmě. Ale že život je i o světle. Že nic není jen černo bílé, že svět je barevný a to je přece milé! Jen je potřeba, tak jak já, Sněženka, vykouknout z té tmy, v které jsem doteď bydlela. Človíčku jasně, byla zima, tma, pochmurno. Taky když vystrčils hlavu, tak i hodně větrno. Možná nějaká ta chřipka nebo nemoc se tě chytla. Ale to všechno je vnitřní síla, kterou ti zem poskytla. To všechno ti chtělo ukázat, že jsi silný jako já, obyčejná kytka.

No, že mám pravdu!

Fotka je z netu sazenička.cz. Není dobré Sněženky trhat. Ale je super, že si je můžeme na zahrádce vypěstovat. No, a sazeničky si můžete koupit třeba na uvedeném odkazu.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů