Strach a boj,

jdou ruku v ruce.

Strach a boj ti rozerve plíce.

Zničí Duši a tělo. Běž pryč, ty hnuse! Chci, abys odletělo!

Abych jen klid a mír cítil v kuse, já člověk, který nemám čas a jsem stále v pokluse. Nemám čas na tělo, natož na nějakou blbou Duši, kterou ani jeden z okolí neumí tušit, jestli je nebo není.

Dokážu žít bez ní, hlavně ty hnuse, mě přestaň držet v pokluse! O Duši jsou informace kusé, takže jak se mám přestat bát jinak, aby mě opustil ten přízrak?

Přestaň BOJovat ty BOJácný človíčku, ucítíš pak klid a dostaneš první lžičku tohoto léčivého léku, jehož jméno je kLID a dokáže tě zachytit i v letu, na jeden myší klik.

kLID pocítí každý, je součástí lidí, jen je potřeba uznat svou Duši, i když se stydíš. Je potřeba začít tušit, že je něco víc, začít vnitřní úKLID a vyjít z bezpečných lavic.

Vyjít z bezpečných lavic naučených emocí, tím se zbavíš všeho, strachů i nemocí.

Pokud se BOJíš, přestaň BOJovat.

Jen tak si můžeš svůj vnitřní kLID uchovat.

Text Xenie Bodorík Pilíková.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů