Svatý zelený Patrik a repelent

Svatý Patrik se slaví 17.3.

Svatý Patrik je Irský svátek a náleží mu barva zelená.

Zajímavostí je, že do 17. století měl Patrik barvu modrou. A že Patrik se nejmenoval Patrik a nebyl to ani Ir. Byl to Brit, kterého v 16 letech otrokáři uneseli do Irska.

Přečetla jsem si, že je s ním spojován i trojlístek, který symbolizuje svatou trojici. Možná je symbolem trojlístek také proto, že v zajetí pásl ovečky. Při tom pasení oveček se více přiblížil Bohu a pokusil se třikrát utéct. Až do třetice všeho dobrého se mu ten útěk podařil.

To znamená, že utekl.

A po letech se do Irska vrátil, aby přivedl zdejší pohany na křesťanskou víru.

Českým ekvivalentem jména Patrik je Vlastimil. Čili český Vlastimil je irským Patrikem, a měl by dnes pít všechno zelené.

A co teda hlavně udělal ten Patrik je to, že vyhnal ďábla a stvořil živou vodu. Přátelé, budete se divit, ale on zdejší pohany naučil destilovat whisky.

Je patronem i kadeřníků, kovářů (musím zajít za naším sousedem), dále ochraňuje dobytek (asi si zajdu pohladit k druhému sousedovi ovečky).

A také, až vás bude obtěžovat hmyz, tak přivolejte Patrika nebo českého Vlastimila, protože oni nás před hmyzem ochrání místo repelentu. Svatý Patrik je totiž i ochranou proti hmyzu.

A kdyby náhodou byl někde znaven whiskou a neměl sílu nás ochránit před hmyzem, tak doporučuji tento recept na super repelent:

Recept zeleného repelentního Patrika:

Do 50ml rozprašovače nalejte:

  • 10 ml ginu, v kterém jsme nechali macerovat 3 týdny hrst koření hřebíčku
  • zbytek dolejeme mixem hydrolátů z máty a geránia
  • kápneme tak 20 kapek nimbového oleje
  • přidáme 5 cistu, 3 kapky tymiánu, 3 geránia, 2 majoránky, 2 eukalyptusáky.

Tato směs nás ochrání před komáry, klíšťáky, breberami a ďáblem, který nás chce na silu změnit k obrazu svému, vnutit nám něco, co on považuje za správné i přesto, že my jsme si doteď žili spokojeně.

Můj názor na ďábla, satana a temné síly mám zde:

https://energieodxenie.cz/strach-satan-a-temne-sily/

Hmyz a všechno negativní se k nám většinou vplíží nenápadně. Jako plíseň. Všechno pomalu ovládne… Stačí třikrát šplíchnout a NEMÁ ŠANCI. NIKDO. Ani plíseň.

Ať žije svatý Patrik, zelené ochranné barvy. Zelenou barvu potřebujeme všichni úplně nejvíc.

Barvy, čakry, tóny a vibrace rozebírám v mém kurzu zde:

Život je neskutečně propejený v různých souvislostech.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů