Já na uřknutí svým způsobem nevěřím. Věřím na to, že se mě dotkne to, co si řeším. Že mi ublíží jen to, co si já o sobě myslím. Například, když si o sobě budu myslet, že jsem nanic a někdo přijde a řekne mi, že jsem budižkničemu, dotkne se to srdce a žaludku. Srdce a žaludek dostane ránu. A to pak může být závažné.

Další možná pomoc, článek mám zde.

Mě je těžko uřknout, díky mému dětství. A díky tomu, že mám už spoustu bolístek zpracovaných. Čas od času mě vesmír vyzkouší.

Například si řeknu, že bych mohla zavolat „vlastní krvi“, jak se jí daří v této těžké době. Přeci jen, jsem ročník 1973 a vlastní krev je starší. I když celý život odmítala, co když se to teď změnilo? A koko doba postihuje tyto starší. Tak co když třeba, náááhodouuu, moje krev pocítí nějaké hnutí srdce, že ano.

A nepocítila.

Jen jsem se dozvěděla, co všechno jsem dělala špatně, když mi bylo třináct let a vlastní krev mě v té době poznala. Jaká jsem lhářka, zlodějka, kua…no prostě kletby, nadávky, uřknutí jen to fičelo. A já jen poslouchala, nebyla jsem puštěna ani ke slovu (co kdyby nááhodou vlastní krev mohla zjistit, že mluví o sobě, že)…a tak jsem vnímala své pocity, než mi vlastní krev práskla telefonem. A víte co jsem pocítila? Nic.

Jen poznání, že stáří, roky a život prostě nemusí jen léčit. Že může stahovat do bažin a pokud s tím během života člověk nic neudělá, tak na stáří zůstane z člověka jen mrzutý, zapšklý červíček, který prská jedy staré i několik desítek let. A pokud ten, který schytává tuto dardu prahistorických obvinění má zpracované všechny tyto obvinění…dokáže být v klidu.

Pokud ne, je zapotřebí odborná pomoc. (Mé obrovské díky patří mé mnohaleté, trpělivě terapeutce a už i blízké přítelkyni Ing. Ivě Valentové z www.uroboros.cz. DĚKUJI.

A někdy stačí třeba jen nějaké symboly a vůně, které nás podrží, než se rozkymácení z té emoční bouře, zklidníme. Moc se mi líbí ty vibrace kolem a ta energie.

Lidé jsou naprosto všichni jak hajzlové, tak miláčci. Jen někteří mají více bolístek, a dotkne se jich i maličkost. Stačí kolikrát napsat nebo říci úplně nevinnou větu, slovo. Pokud si někdo zrovna tu maličkost řeší, během sekundy je z nás pro něj nepřítel. Logicky. Co mám v sobě, vidím v druhých. A ve jménu své pravdy a ochrany valí z úst uřknutí a kletby.

Různé symboly hodně pomáhají cítit se více silnější. V doprovodu s vůněmi, kameny a vibrací rostlin, nám taková maličkost může pomoci cítit se lépe.

Mě stačí projít se po přírodě, pláži, sedět na židli a zachytit ochranu ze vzduchu.

Nicméně jsme lidé a potřebujeme ochranu i fyzickou. Přesto je super zbavit se nejdříve strachu, například pomocí těch symbolů.

Ty, v kombinaci s vůněmi zklidní, ukonejší, obejmou a pohladí…a to potřebujeme někdy úplně každý.

Symboly a vůně

Pro mě:

  • Symbol chamsy, obrovské ochrany a symbol hranic je jednoznačně Yzop.
  • Symbol kříže – Růže.
  • Symbol ochrany nových cest – Pelyněk.
  • Symbol bytí – Santal.
  • Symbol moudrosti – Cedr.
  • Symbol sejmutí viny – Borovice.
  • Symbol i nevyřčených slov a spása – Šalvěj.
  • Symbol klidu a očisty – Levandule.

Život je bohatý a krásný přátelé. ❤ A vzhledem k mým životním zkušenostem vím, že každý má svůj příběh, svou vlastní sílu jak naložit s bolestí…

Ať převáží moudrost života nad těžkostí člověka.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů