Začátek nového školního roku

Všude na netu to na mě civí. To, jak jsou matky hrdé, jak nejsou hrdé, jak děti se těší, nebo se netěší… Je tady začátek nového školního roku.

Vzpomínám, když moje dcera nastoupila do první třídy. Byla jsem sama, nová v Brně, jen se svou novou nej kamarádičkou a mírně jsme se zhroutily.

  • Jak to proboha všechno zvládneme?
  • První třída, konec krásna, jen povinnosti. Co ty naše děťátka? A co my?
  • Zvládneme tu první třídu? A celou základní školu?

A tak všem přeji hodně síly přátelé.. a kecy, jako že to zvládnete, si nechám pro sebe. Protože stejně nic jiného nezbude. Ale co zůstane, to je ta síla. Ten pocit.

A kdyby přeci jenom něco mohlo pomoci, zkuste třeba vůně. Klikněte zde.

Moje dcera první školní den proplakala. Nebyla zvyklá být ode mě pryč. Nemám žádnou rodinu, žádné babičky. Proto jsem se pak soustředila na to, aby mě vnímala i když s ní nejsem. 🙂

A musím uznat, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla v té době udělat.

Cítit lásku, ať udělám cokoliv, důvěru, ať se děje cokoliv. Ale ne za cenu urážení a ponižování druhého. (v případě nového školního roku například učitelek).

Proto rodičové, sviťte svým dětem na cestu i ve tmě! Spravedlivě a s nadhledem.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů