Hlad je vlastně půst

Nikdy bych si nemyslela, že to někdy napíšu, že někdy budu cítit to, co cítím, ale miluju krátkodobý hlad!!!! A chystám se na hlad dlouhodobější. Dříve totiž lidé znali hlavně hlad (proto nepotřebovali držet půsty), a naše tělo je (prý, podle knihy a se mnou to FAKT rezonuje) zvyklé na hlad a nepotřebuje jídlo pětkrát denně.

A já jsem zjistila, že ani já nepotřebuju!!!!! 🙂

Ti co mě znají osobně ví, že díky mému dětství jsem měla panickou hrůzu z hladu.

Kousek mého příběhu zde: Moje cesta životem.

Díky tomu, že znám a vím, co je to hlad, se neřadím k žádnému extrémnímu životnímu postoji. Hlad je hlad a já jsem šťastná, že máme hojnost.

Nejsem ani vegan (miluju vajca, v dětství mě mockrát zachránily), neřadím se k vegetariánům (nesnáším vepřové, občas miluju hovězí, i když už jsem ho dlouho neměla a grilované kuřecí stehýnko bylo pro mě v dětství zázrakem-dnes si ho občas dopřeju). Prostě nebudu se dohadovat s nikým o ničem, každý ať si žije tak, aby byl spokojený. I toto jsem si uvědomila, když jsme byli ve Vietnamu za etnikama, kteří neměli k jídlu absolutně nic – a žili. 🙁
Máme se dobře a můžeme si takto hrát.

TAKŽE. Před pár měsíci na mě někde vykoukla tato kniha. Zaujala, začetla jsem se, vnitřně OKAMŽITĚ zklidnila. Nějaký ten můj pocit strachu z hladu ZMIZEL. Začala jsem testovat návody v knize na sobě. Nejdéle jsem vydržela nejíst necelý týden. Úplně úžas je pro mě cca dva dny. A nepotřebuji tolik jídla, když se chci rozmazlit (muhééhéé, teď je to pro mě až legrační, protože jsem dříve MUSELA téměř stále mít jídlo), tak si dám jídlo JEDNOU ZA DEN.

Zatím mám přátelé dole 5 kg. Jdu na sebe pomalu, seru na knihu, seru na všechno, jde o mě. Naslouchám si, když propadnu panice, přežeru se (malá holčička ve mě prosí o pomoc, tak ji přece neodhodím!) 😍

Hlad prý začíná v mozku a JE TO PRAVDA. Zatím budu s reportem končit (píši ho na přání mých klientů, já bych ještě počkala, přeci jenom si nevěřím, co když mě zase popadne strach z hladu?), ale vnímám, že jsem více a více spokojenější, více a více mi vše v té knize dává smysl a já se cítím tak silně, šťastně a spokojeně.

Doporučuji.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů