PROŠLA JSEM ŠKOLENÍM PANÍ MUDR. LUDMILY ELEKOVÉ.

Toto školení je zaměřeno na propracovanou a praxí ověřenou metodou léčení poškození očkováním. Je jedinečná v tom, že ukáže, která konkrétní vakcína nebo lék způsobili největší problémy. Více informací zde.

Homeopatie spolu s Aromaterapií a EFT mě fascinují. Jsou to úžasné metody, které mi pomáhají pomoci si sama a pochopit Život. 

Homeopatie používá zákon přitažlivosti. Podobné se léčí podobným. Dnes je zákon přitažlivosti v módě, ovšem většina lidí tomuto zákonu rozumí velmi málo. Jak si jinak vysvětlit, že o Homeopatii vědí tak málo? Jeden čas jsem měla radost, když někdo začal hovořit a rozebírat Tajemství. Myslela jsem si, že si popovídáme a dozvím se něco nového. Ovšem místo toho zůstalo jen u pár otřepaných frází, které se vyměnili, člověk pokýval hlavou a znovu šel vstříct svému šedivému životu. Víceméně si ani nevěděl poradit, jak zvládnout své pocity. Během let, co se o tuto metodu zajímám se stalo hodně změn ne jen se mnou, ale i s lidmi. Jedna velmi pozitivní je ta, že si začínají uvědomovat, že si všechno, a zdůrazňuji že opravdu všechno, člověk přitahuje podle svých vibrací. A žádná myšlenka, ať už vědomá, či jinak používaná, nemá tu moc se změnit, pokud se nezmění vibrace člověka. A k tomuto dopomáhá a takto já chápu Homeopatii. 

 

Pokud cítíte, že s touto metodou nesouhlasíte, případně je pro Vás blbostí, je to v pořádku. Víte, já jsem také odmítala dříve cokoliv a vše byla pro mě totální blbost. Než jsem se sama ocitla v úzkých, kde ani lékaři nemohli pomoci. Každý má své tempo, každý má svůj čas a každý má svou volbu, čemu se v tomto životě chce věnovat. Já Vám rozumím a určitě mým úkolem není Vás přesvědčovat, že toto je jediná a úžasná metoda na světě. Na světě existuje spoustu metod, které jak puzzle zapadají do životů lidí a každá je ta správná. A jestli je ta správná, tak zcela jistě na své cestě cítíte časem úlevu, krásu a radost…. tak jako já. A pak je jedno, jestli je to Homeopatie nebo EFT, nebo cokoliv. Protože Vaše pocity jsou GPS, jsou navigací, které Vás mají vést…… Vy jste Kouzelníky svého života. A já se velmi ráda s Vámi střetnu a poslechnu si Váš příběh úspěchu…. Jediná zaručeně léčebná metoda neexistuje, je jen spoustu stavebních kamenů, které do sebe zapadají a ze kterých Bůh sestavuje sám sebe. A jen takováto stavba dává smysl. 

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů