Očista dočista nejen na Svatoján

O tom, že slunovrat má léčivé účinky a že je potřeba TEĎ zpracovat naše temné stránky, protože se tím připravujeme na podzim a zimu, o tom jsem psala a píši stále. Inspiraci, jak se třeba nalaďujeme a jak všelijaké ty chvíle prožíváme my s manželem jsem například nastínila a psala klikněte zde.

Nám se podařilo po první Koko karanténě, která trvala pro nás všechny zavřením na 2.5 měsíce doma vyjet na spirituální, psychickou a fyzickou očistu k moři. Moře je velmi léčivé a smyje všechno. Článek o moři i s videi mám klikněte zde.

Koupel v moři je léčivá a podporuje naši obrany – schopnost.

Po koupeli ve studeném rozbouřeném moři si zasloužíme horký léčivý čaj. Někdo by ho nazval svatojánským, ale my takovéto lektvary máme stále. Mění se jen složení toho, na co narazíme. Jen na Svatojána jsou bylinky svou magickou silou nejsilnější. Proto se sbírají.

A u moře je to extra silná dávka pomoci. Nejenom díky moři, ale i silným účinkem bylinek. Například oregánu, které roste v jiných zemích volně v přírodě. Jestli jste ho už pili, anebo jste chutnali tymián nebo mateřídoušku (tyto jsou si nejvíce chuťově podobní), tak už víte, jaká je to síla.

Složení čaje z bylinek nalezených přímo před dveřmi:

Okvětní lístky růží a růže jako taková – píši o ní klikněte zde.

Jedna snítka rozmarýnu – ochrana před negativní energií

Pět lístků máty – ta umí jak povzbudit, tak uklidnit. Podle toho, co zrovna potřebujeme.

Dva květy slaměnky – regenerace po ranách života. Byli jsme destilovat slaměnku v Chorvatsku a informace z cesty a destilace jsou ve skupině a v mém online kurzu patřící k mému online kurzu Vstupní brána k srdci aromaterapie. O čem kurz je píši zde, stačí kliknout.

Čtyři květy oregána – pomáhá pomoci uvolnit potřebu mít stále pravdu

Pět lístků z keře pistácie – absolutní ochrana

Tři malé výhonky z borovice – proti pocitům viny

Špetku třezalky – pro slunce v Duši. Pro Chorvaty antibiotikum.

Čtyři květy šalvěje muškátové – úleva od hlubokého napětí

Jeden květ z granátového jablka – vše je tvořeno v lásce. I když to teď tak nevnímáš

Čaj (lektvar 😉) je velmi silný, lahodný.

O účincích bylinek na tělo a Duši, různých obřadech, očistách, rituálech v každé chvíli, v každém měsíci a koloběhu roku, o tom všem pojednává i můj online klub Moci si pomoci zde.

A spousta, spousta dalších zajímavých záležitostí je v klubu Moci si pomoci, vše pod jednou střechou.

Vyjděte ven do přírody a natrhejte si bylinky na váš kouzelný lektvar na celý rok.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů