Byl pátek třináctého. Psal se rok 2020.

V pátek třináctého, nás zavřeli do lockdownu a srali na nás. O půl roku později ten den mi katastr přepsal můj byt na nového majitele.

Ten rok jsme s manželem prošli zajímavou změnou.

A v čase, kdy jsme bydleli na pronájmu, jsme prožívali takové „mezičasí“. Mezi starým (domovem) a novým (domovem). A čekali na to, až se stane to, co jsme si přáli. A ono se stalo.

Šli jsme do našeho lesa, v noci. Chodili sem a tam, povídali si, vzpomínali… Bylo to KRÁSNÉ. Magické.

Pátek třináctého je den jako každý jiný.

A přece se liší. Lidé se ho bojí.

Ale ve skutečnosti se bojí sebe. Nic nad námi nemá moc. Jen naše myšlenky. Naše myšlenky vytváří emoce a ty emoce vytváří činy. Máme každý to své… a život si přesto plyne tak jak má, bez toho jaké je číslo v kalendáři… Strach dělá z ničeho hodně. Proto jsem ten příspěvek napsala. My sami jsme strůjcem svého štěstí a je pravda, že některá čísla můžeme použít k ještě většímu štěstí. Tak jako já. I když zrovna toto mi dal jako dárek samotný vesmír. Neberu to jako náhodu. V tom všem se skrývá naše cesta a kdo ji vnímá, dokáže jít ke štěstí…

Pátek třináctého a pověsti

  • Prý ten den podala Eva jablko Adamovi. 
  • Prý ten den ukřižovali Ježíše. 
  • Prý je číslo 13 nešťastné číslo. Číslo smrti. 
  • Prý i v tarotu je karta 13 kartou smrti. 
  • Prý je také spojen s francouzským králem Filipem – tím dnem začalo pronásledování, mučení a popravování řádů Templářů… (děkuji Markéta Nevršilová)

A na podzim pátek třináctého má velikou moc. 🪐

Je to energie změny. Staré končí, aby začalo nové. Juuchuu!

Pátek třináctého a pozitiva

Pátek je název dne, pocházející ze jména Bohyně Freya. V překladu to znamená: MILOVANÁ

Když to stručně shrnu, tak ten den se zhmotní naše přání. A je jen a jen na nás, jestli z toho uděláme tragédii, anebo krásu. Freya je bohyní kouzel, magie, snů, plodnosti… Její cesta je cesta Duhy – propojení Nebe a Země. Je možné se na ni nacítit v noci. 

13.března 2020, v pátek jsme byli poprvé zavření do koko karantény. Šok, strach, smrt, bolest… a přání.

13.11. 2020, v pátek se (pokud jsme ty pocity vzali přátelé vážně) dovršilo to, co jsme si přáli do krásy, klidu, změny, radosti… a dalšího životního levelu.

Freya se může zjevit i v podobě černé kočky. Takže pokud vám přejde přes cestu černá kočka, tak prosím buďte v klidu. Buď to zvířátko někam jde… anebo vás čeká něco, co si přejete. 🐈

Freya je neohrožená, umí se postavit sama za sebe, umí si vytvořit vlastní hranice a respekt. Že by strom Dub?

O Dubu jsem psala zde:

Všichni jsme spolu propletení, všichni se navzájem posunujeme. Jak na zemi (pomocí kořenů) tak v nebi (pomocí koruny, třeba stromů).

Tak co, přátelé. Těšíte se na další pátek třináctého? Těšíte se, co vědomě si vytvoříte? Je to prostě KRÁSA.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů