Šípky – sběr, spiritualita

Rostou šípky přátelé. 😍

Jsou ohromně spirituální a prospěšné tělíčku.

To jsou plody šípkové 🌹 růže. Laicky řečeno.

Nejde si jich nevšimnout. Když jsme byli minulý víkend sbírat šištičky chmelu na destilaci hydrolátu a tinkturu, šípky svítily do dálky.

Sbíráme je teď. Než udeří první mráz ❄.

My z nich odstraňujeme ty vrcholky, sťopky. Je to velká piplačka, ale ty na nich nemůžou být, když je zpracováváme třeba na marmeládu, sirup nebo víno. Dám pak recepty.

Mají hodně vitamínu C. Jsou vynikající na nachlazení, ochraňují před viry, plísněmi. Pití čaje z šípků ochraňuje i naše dásně.

Nálev z nich dávám i do svých domácích krémů, spolu s šípkovým olejem. Ten je VYNIKAJÍCÍ proti vráskám, jizvám, urychluje hojení – na popáleniny, akné. Hydratuje.

Je také hodně spirituální. 😍 Symbolizuje nám, že máme mít otevřené, láskyplné ♥ srdce, ale v ochraně trnů. Nenechat do sebe kopat, ubližovat si. Trn si dejte i do tinktury. Trny jsou velmi magické.

Trny nás otevírají, a zároveň nám pomáhají udržet hranice. Pokud se zotavujeme po nějaké těžké změně, můžou nám energeticky pomoci. 😍

Při pocitech zoufalství, ztrátě,ponížení.

Známe určitě všichni pohádku o Šípkové Růžence.

Symbolizuje nám, že ego je potřeba, abychom měli sílu konat tady na Zemi. Díky egu mohu osvobodit svou Duši. Je potřeba jak ego, tak duchovno vnímat v rovnováze. Trny a květ.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem aromatolog, klinický aromaterapeut a homeopat. Ukazuji lidem alchymistickou cestu od bylinek k vůním. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Chcete si umět pomoci v nemoci?

Například pomocí tkáňových solí?

Anebo aromaterapie? 

Zajímá vás magická síla koření pro tělo a Duši? 

Nabídka a přehled všech online kurzů, takový rozcestník klikněte zde. 

A pokud nás chcete poznat osobně, jsme vám sympatičtí, můžete k nám zajít na nějaký odborný  nebo zážitkový kurz sem:

těšíme se na živé setkání s vámi

A nakonec, kdo má zájem být informovaný jako první o mých online kurzech, nechť vstoupí sem a svobodně se rozhodne.

Ať je naše setkání ku prospěchu nás všech. 

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů